Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.



GENS UNA SUMUS












Šachmatai nepanašūs į tikrą gyvenimą... šachmatai turi taisykles!

Turnyras "Suvalkijos pavasaris"

"Suvalijos pavasaris 2014"
Visi rezultatai:

„A“ turnyras

Vieta Pavardė vardas Miestas Grupė Tšk. Koef.
1 Janulaitis Albertas Vilkaviškis 7-8 kl. 6,5 19.50
2 Dolmantas Martynas Ukmergė 5-6 kl. 6,5 18.50
3 Mickevičius Laurynas Kybartai 5-6 kl. 4,0 20.50
4 Dadurka Povilas Vilkaviškis 5-6 kl. 4,0 20.00
5 Pauža Rokas Kybartai 5-6 kl. 4,0 19.50
6 Mickevičiūtė Gedmantė Kėdainiai 7-8 kl. 4,0 17.00
7 Ulevičius Paulius Vilkaviškis 5-6 kl. 3,5 22.00
8 Izokaitis Henrikas Vilkaviškis 5-6 kl. 3,5 14.00
9 Vakrinas Benas Kybartai 5-6 kl. 3,5 13.00
10 Černikauskas Donatas Kėdainiai 5-6 kl. 3,0 18.00
11 Zorūbaitė Monika Seirijai 7-8 kl. 3,0 17.50
12 Sabaliauskas Paulius Kybartai 7-8 kl. 3,0 16.50
13 Maslauskas Emilis Seirijai 7-8 kl. 3,0 13.50
14 Mickevičiūtė Eitvilė Kėdainiai 7-8 kl. 2,5 17.50
15 Tamašauskas Rokas Seirijai 5-6 kl. 1,0 17.00
16 Balcerytė Viktorija Ukmergė 5-6 kl. 1,0 15.50

 

„B“ turnyras

Vieta Pavardė vardas Miestas Grupė Tšk. Koef.
1 Noreika Normantas Ukmergė 3-4 kl. 6,0 24.00
2 Smolenskas Lukas Vilkaviškis 3-4 kl. 6,0 21.00
3 Baranauskas Vitas Šiauliai 1-2 kl. 6,0 20.50
4 Laskevičius Benas Vilkaviškis 3-4 kl. 6,0 20.00
5 Narusevičius Dovydas Seirijai 3-4 kl. 5,0 24.00
6 Valenta Henrikas Kybartai 3-4 kl. 5,0 22.50
7 Jaškunas Aistis Vilkaviškis 1-2 kl. 5,0 19.50
8 Bulvičius Danielius Vilkaviškis 3-4 kl. 5,0 18.00
9 Januškaitis Matas Marijampolė 3-4 kl. 4,5 19.00
10 Strakalaitė Austėja Kybartai 3-4 kl. 4,5 19.00
11 Sankauskas Deimantas Vilkaviškis 1-2 kl. 4,0 26.50
12 Aušiūraitis Gustas Kybartai 3-4 kl. 4,0 20.00
13 Muliuolis Žilvinas Seirijai 1-2 kl. 4,0 20.00
14 Pauža Mykolas Kybartai 1-2 kl. 4,0 19.50
15 Aliulis Erikas Seirijai 3-4 kl. 4,0 18.50
16 Šerpenskaitė Viltė Vilkaviškis 3-4 kl. 4,0 18.00
17 Maziukas Mykolas Seirijai 3-4 kl. 4,0 18.00
18 Verbickaitė Emilija Ukmergė 1-2 kl. 4,0 16.00
19 Miliūnas Linas Seirijai 3-4 kl. 3,5 15.50
20 Ratkevičiūtė Augustė Ukmergė 1-2 kl. 3,5 14.50
21 Balandis Jonas Ukmergė 1-2 kl. 3,5 14.50
22 Piliukaitis Džiugas Vilkaviškis 1-2 kl. 3,0 20.00
23 Šalčiūnas Marius Vilkaviškis 1-2 kl. 3,0 19.00
24 Sajatauskas Matas Marijampolė 1-2 kl. 3,0 17.50
25 Pangonytė Urtė Kybartai 1-2 kl. 3,0 16.50
26 Gucaitis Armandas Marijampolė 3-4 kl. 3,0 15.50
27 Utkevičius Benas Marijampolė 3-4 kl. 3,0 13.50
28 Bražinskas Henrikas Marijampolė 3-4 kl. 3,0 13.50
29 Petrelis Emilis Seirijai 3-4 kl. 2,5 18.00
30 Daujadaitė Žiedė Ukmergė 1-2 kl. 2,5 17.00
31 Vabolis Dovydas Kybartai 1-2 kl. 2,5 16.50
32 Ulevičiūtė Viktorija Vilkaviškis 1-2 kl. 2,5 15.50
33 Čibirkaitė Gytė Vilkaviškis 1-2 kl. 2,5 13.50
34 Šlubelis Pijus Ukmergė 1-2 kl. 2,0 18.00
35 Svotaitė Vakarė Vilkaviškis 1-2 kl. 2,0 16.00
36 Sankauskaitė Karolina Vilkaviškis 1-2 kl. 2,0 15.00
37 Navasaitis Kipras Kazlų Rūda 1-2 kl. 2,0 13.00
38 Adomaitis Narvydas Vilkaviškis 1-2 kl. 1,0 13.00
39 Ryžkovas Rimvydas
Vilkaviškis 1-2 kl. 1,0 13.00

 

„C“ turnyras

Vieta Pavardė vardas Miestas Amžius Tšk. Koef.
1 Šniuikaitė Ugnė Ukmergė 2007 4,5
10.00
2 Kružinauskas Justas Vilkaviškis 2007 4,0 09.50
3 Rauluševičius Markas Marijampolė 2007 4,0 09.00
4 Urbonavičius Vakaris Ukmergė 2007 4,0
08.50
5 Čibirkaitė Liepa Vilkaviškis 2008 4,0
08.00
6 Rosivičiūtė Rosita Marijampolė 2007 4,0
08.00
7 Žukauskas Nojus Vilkaviškis 2007 4,0
07.50
8 Ašmenskas Šarūnas Vilkaviškis 2007 4,0 07.50
9 Geležius Ignas Marijampolė 2007 3,5
08.00
10 Matuzevičius Mantas Marijampolė 2007 3,5
08.00
11 Cikanavičius Robertas Vilkaviškis 2007 3,0
10.50
12 Aleknavičius Vilius Vilkaviškis 2007 3,0
09.00
13 Andziulevičiūtė Gabija Marijampolė 2007 3,0
08.50
14 Mališauskas Albertas Marijampolė 2007 3,0 08.50
15 Dulinskas Titas Marijampolė 2007 3,0
08.50
16 Grygelaitis Titas Vilkaviškis 2008 3,0
08.50
17 Auksoraitis Emilis
Vilkaviškis 2007
3,0
07.50
18 Paškauskas Martynas
Vilkaviškis 2007
3,0
07.50
19 Bielskis Mantas Vilkaviškis 2007 3,0
07.00
20 Uleckas Vakaris Marijampolė 2007 3,0
06.00
21 Antanauskas Julius Marijampolė 2007 2,5 09.00
22 Šalinskaitė Agnė Marijampolė 2007 2,5 08.00
23 Pliskus Žymantas
Marijampolė
2007
2,5
07.00
24 Radauskas Domantas Marijampolė 2008 2,5
06.50
25 Kanclerytė Vesta Kybartai 2007 2,0
09.00
26 Matuzevičius Dovydas Marijampolė 2007 2,0
08.00
27 Dubickas Dovydas Vilkaviškis 2007 2,0
07.50
28 Lepšys Gustas Marijampolė 2007 2,0
07.00
29 Deltuvaitė Vakarė Vilkaviškis 2007 2,0
07.00
30 Raulinaitis Vainius Vilkaviškis 2007 2,0 07.00
31 Laukaitis Dominykas Marijampolė 2007 2,0
07.00
32 Urbaitytė Austėja Marijampolė 2007 2,0
06.50
33 Bartkus Aleksas Marijampolė 2007 2,0 06,00
34 Radzevičius Matas Kybartai 2008 2,0 06.00
35 Makauskas Emilis Marijampolė 2007 2,0 06.00
36 Striokaitė Eva Vilkaviškis 2007 1,5
09.00
37 Mikelaitytė Augustė Vilkaviškis 2007 1,5 07.00
38 Ražukas Dovydas Vilkaviškis 2007 1,5
06.00
39 Labašauskas Aironas Vilkaviškis 2007 1,5
06.00
40 Jadevič Sandra Vilkaviškis 2007 1,0
08.50
41 Kirša Augustinas Vilkaviškis 2007 1,0
06.50
42 Makauskas Augustas Marijampolė 2007 1,0
06.50
43 Račiukaitytė Elma
Vilkaviškis 2007
1,0
06.00
44 Sankauskaitė Rugilė Vilkaviškis 2008 0,5
05.00