Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUS











Blogų ėjimų lentoje daug, laukia kada bus padaryti !!!

Archyvas

Vas 23, 2020

Paaiškėjo geriausi jaunieji šachmatininkai.


Įvyko pirmosios Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų greitųjų šachmatų pirmenybės.

 

 

Įrašė: Dalia

Vasario 5 dieną Vilkaviškio VJC vyko pirmosios savivaldybės švietimo įstaigų greitųjų šachmatų pirmenybės.Varžybose dalyvavo 58 moksleiviai iš 11 švietimo įstaigų: Vilkaviškio pradinės mokyklos, Alvito mokyklos-daugiafunkcinio centro, S.Nėries, Virbalio, Sūdavos ir Pajevonio pagrindinių mokyklų, Vilkaviškio Ąžuolo ir Kybartų Saulės progimnazijų, Vilkaviškio Aušros, Pilviškių Santakos ir Gražiškių gimnazijų.

Turnyro nugalėtojo taurę iškovojo Vilkaviškio Aušros gimnazijos moksleivis Martynas Ignatavičius, surinkęs 7 taškus iš 7, o mergaičių taurę - Vilkaviškio pradinės mokyklos moksleivė Augustė Ovčinikova.

Atskirose kategorijose medalius išsidalino visas būrys moksleivių: I vieta -  Liogys Dovydas (Vilkaviškio prad.m.), II vieta - Kriščiūnas Adas (Pilviškių Santakos gimn.) ir III vieta - Narušis Tautvydas (Vilkaviškio Ąžuolo prog.) 1-2 klasių kategorijoje,  I vieta - Ovčinikova Augustė (Vilkaviškio prad.m.), II vieta - Maurutytė Laura (Vilkaviškio prad.m.) ir III vieta - Bagdzevičius Deimantas  (Pilviškių Santakos gimn.) 3-4 klasių kategorijoje, I vieta - Paškauskas Martynas (S.Nėries pagr.m.), II vieta - Zdancevičius Danas (S.Nėries pagr.m.) ir III vieta - Murauskaitė Rugilė (Virbalio pagr.m.) 5-6 klasių kategorijoje, I vieta - Bikauskas Arnas (Alvito MDC), II vieta - Jaškūnas Aistis (S.Nėries pagr.m.), III vieta - Pauža Mykolas (Kybartų Saulės prog.) 7-8 klasių kategorijoje.

Gimnazijų I-II klasių kategorijoje: I vieta - Ignatavičius Martynas (Vilkaviškio Aušros gimn.), II vieta - Šiupšinskaitė Romantė (Gražiškių gimn.) ir III vieta -  Šmigelskas Karolis (Gražiškių gimn.), III - IV klasių kategorijoje: I vieta - Glazeris Linas (Pilviškių Santakos gimn.) ir II vieta - Plycneris Tadas (Gražiškių gimn.).