Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUSVilkaviškio šachmatų klubui Širvinta - 25-eri.

Skelbimai

Sau 23, 2020

Vaikų standartinių šachmatų TOP12 varžybos


Sausio 11-12 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vyko vaikų standartinių šachmatų varžybos TOP12. Jose dalyvavo 56 jaunieji šachmatininkai iš Vilkaviškio, Marijampolės, Kauno, Šiaulių, Vilniaus, Tauragės, Alytaus.

 

Įrašė: Dalia

Varžybas buvo galima stebėti ir internete. Net 10 pirmųjų turnyro lentų buvo tansliuojamos tiesiogiai. Po labai atkaklių kovų nugalėjo Viliušis Neimantas iš Tauragės, surinkęs 6 taškus iš 7. Tik dėl šiek tiek prastesnių papildomų rodiklių antroji vieta atiteko marijampoliečiui Šukviečiui Airidui, surinkusiam tiek pat taškų. Trečiąją vietą užėmė Bosikis Titas iš Kauno.

Iš vilkaviškiečių geriausiai sekėsi Jaškūnaitei Augustei, Ignatavičius Martynui ir Maurutytei Laurai, surinkusiems po 5 taškus. Jaškūnas Aistis ir Sanda Karolis surinko po 4,5, o Bikauskas Arnas, Murauskaitė Austėja ir Bagdzevičius Deimantas - po 4 taškus iš 7.

 

Daugiau informacijos apie turnyro rezultatus.

Tiesioginės transliacijos internetu.

 

Straipsniai

Rgp 10, 2020
Įrašė: Dalia

Vilkaviškyje paminėta Tarptautinė šachmatų diena. Šia proga įvyko greitųjų šachmatų turnyras, skirtas Vilkaviškio seniūno taurei laimėti.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>

Geg 24, 2020
Įrašė: Audrius

Nors dėl koronaviruso pandemijos paralyžiuotas beveik visas sporto pasaulis, tačiau pasitaiko ir išimčių. Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ iniciatyva surengtos atvirosios rajono savivaldybės žaibo šachmatų pirmenybės internetu.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>

Kov 21, 2020
Įrašė: Dalia

Vilkaviškio kultūros centre įvyko pirmasis Supermėgėjų greitųjų šachmatų turnyras. Į jį buvo kviečiami tie, kurie kadaise žaidė ir galbūt dabar žaidžia šį žaidimą prie kompiuterio namuose, bet nedalyvauja oficialiose varžybose.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>

Kov 2, 2020
Įrašė: Dalia

Vasario 1 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų šachmatų žaidynės, kuriose varžėsi stipriausios savivaldybių švietimo įstaigų šachmatininkų komandos.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>