Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUSDidžiausias ginklas šachmatuose turėti sekantį ėjimą!

Archyvas

Sau 5, 2021

Renginyje – nuoširdžios padėkos eglučių parko kūrėjams.


Spalvingas kalėdinių eglučių sambūris Vilkaviškio centre šiemet jau trečią kartą pradžiugino žmonių širdis ir akis. Jo kūrėjai buvo įvertinti virtualiame Savivaldybės administracijos organizuotame renginyje.

 

 

Įrašė: Dalia

Fantazijai ribų nėra
Labai geras jausmas yra žinoti, kad tavo veikla suteikia džiaugsmo kitiems žmonėms. Šį jausmą tikrai turėjo išgyventi visi kalėdinio eglučių parko kūrėjai. Jų fantazija, išradingumas, darbštumas pagimdė puikų šventinį reginį atnaujintose J. Basanavičiaus aikštės prieigose, papildė erdvę netoli pagrindinės Vilkaviškio eglės ir atnešė šilumos į pandeminio sunkmečio nuvargintas gyventojų širdis.

Žmonėms tereikėjo atvykti į miesto centrą ir grožėtis, apžiūrinėti, fotografuoti įmonių, organizacijų, bendruomenių, ugdymo įstaigų sukurtus 46 kalėdinius medelius, o nuotraukomis grožėtis patiems ir dalytis su kituose miestuose gyvenančiais vaikais bei giminaičiais.

Kur kas sunkesnis darbas teko komisijai, kuri turėjo išrinkti organizatorių surengto eglučių konkurso nugalėtojus. Jie buvo paskelbti Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos organizuotame virtualiame renginyje.

Nugalėtojams – prizai
Visi konkurso dalyviai sulaukė rajono mero Algirdo Neiberkos, Savivaldybės administracijos direktoriaus Vito Gavėno, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Almos Finagėjevienės bei renginį vedusios Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Daivos Riklienės sveikinimų.

Komisijos pirmininkė, Savivaldybės architektė Vita Valaitienė už neįtikėtiną fantaziją ir šventinės nuotaikos sukūrimą mieste dėkojo visiems konkurso dalyviams. Ji linkėjo tęsti šio konkurso tradiciją ir kitais metais, taip pat priminė, kokiais kriterijais remtasi vertinant kūrėjų darbus.

Pirmosios vietos nugalėtoja ir 400 Eur piniginio prizo laimėtoja buvo paskelbta eglutė, kuri, anot V. Valaitienės, tiktų papuošti ir Seimo pirmininkės kabinetą: tai languota Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ pagaminta eglė. Antrosios vietos laimėtoja pripažinta Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovės eglutė, kuri ne tik puikiai atspindėjo skautišką veiklą, bet ir buvo vienintelė, „įgarsinta“ dainomis. Skautus pasieks 300 Eur piniginis prizas. Paskelbtos ir dvi trečiosios vietos – jos skirtos visą šilumos ūkį simbolizuojančiai išties originaliai UAB „Vilkaviškio šilumos tinklai“ eglutei bei raudona šiluma iš po šiaudinio apdaro šviečiančiai Klimavičių ūkio eglei. Abiem trečiosios vietos laimėtojams Savivaldybė skyrė po 150 Eur piniginį prizą.

Tilpo visas miestas
„Santakos“ laikraščio redakcija jau trečius metus yra informacinis konkurso rėmėjas ir kasmet vienam iš dalyvių taip pat skiria savo piniginį 150 Eur vertės prizą. Šiemet redakcijos kolektyvas jį įteikė Kybartų miesto bendruomenės eglutei, į kurią jos puošėjai sudėjo ne tik visą savo širdį, bet ir kone visą miesto gyvenimą: futbolo klubą, dūdų orkestrą ir net geležinkelį su traukiniais.

Visiems konkurso dalyviams Savivaldybės administracija skyrė po paskatinimo dovaną: 2021 metų Vilkaviškio rajono savivaldybės kalendorių ir kalėdinę dovanėlę – rankų darbo eglutės žaisliuką.

Tačiau net abejonių nekyla, kad visi po eglučių parką vaikštinėję vilkaviškiečiai bei miesto svečiai rinko savo egles, turėjo savo favorites, ir tikrai nė vienas iš kalėdinių medelių neliko nepastebėtas. Ir, kaip sakė Vilkaviškio seniūnas Remigijus Kurauskas, turintis galimybę pro seniūnijos langus kasdien matyti eglutes bei jų lankytojus, šventinė medelių alėja buvo kuriama ne dėl konkurso prizų ar įmonės reklamos, o dėl to, kad žmonėms, nežiūrint į sunkų laiką, buvo smagu kurti šventinę nuotaiką.

Norisi besąlygiškai pritarti seniūnui ir pridurti, kad visos miesto centrą papuošusios žmonių rankų išpuoselėtos eglutės yra pačios gražiausios ir visos yra nugalėtojos, nes jos yra tokios vienintelės ir visos skirtos pačiam gražiausiam tikslui – džiuginti žmones.

 

Eglė MIČIULIENĖ