Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.



GENS UNA SUMUS












Šachmatai nepanašūs į tikrą gyvenimą... šachmatai turi taisykles!

Vasaros stovykla 2016

 

KOMANDŲ VARŽYBŲ REZULTATAI

Vieta

Komandos pavadinimas ir kapitonas

Šachmatai

Futbolas

Smiginis

Krepšinis

Estafetė

Šachmatų

dėlionė

Vietų

suma

1

Liepukai
Liepa

2

1

1

2

4

1

11

2

Tenderiai
Gytė

3

3

6

1

3

2

18

3

Jėga

Gustis

5

5

2

4

2

4

22

4

Barselona
Titas

1

4

7

3

1

7

23

5

Klajūnai
Austėja

4

4

5

4

1

6

24

6

Čigonai
Pijus

7

2

4

3

5

3

24

7

Žaibai
Simona

6

4

3

4

6

5

28

 

Kiti rezultatai

  1. Vyriausias - Raimondas
  2. Jauniausia - Simona
  3. Linksmiausias – Titas
  4. Šachmatiškiausia - Austėja
  5. Vikriausias - Pijus
  6. Oho-ho - Ugnė, Ema ir Aistis

Jauniausi dalyviai

  1. Demeškeviičus Gustis
  2. Čibirkaitė Liepa
  3. Čibirkaitė Gytė
  4. Emilis Rakauskas
  5. Austėja Murauskaitė
  6. Pijus Striokas
  7. Titas Grygelaitis
  8. Ugnė Čibirkaitė
  9. Simona Stankevičiūtė

Vyresni moksleiviai

  1. Čibirkaitė Ema
  2. Aistis Jaškūnas
  3. Augustė Jaškūnaitė
  4. Pijus Čibirka
  5. Kotryna Striokaitė
  6. Matas Striokas

Moterų grupė

  1. Demeškevičienė Jūratė
  2. Čibirkienė Rasa
  3. Kružinauskienė Aldona
  4. Lina Rakauskaitė
  5. Dalia Jaškūnienė
  6. Areta Jaškūnaitė
  7. Izabelė Striokienė

Vyrai

  1. Stasys Kružinauskas
  2. Žemaitis Raimondas
  3. Čibirka Gintaras
  4. Tėtis Striokas
  5. Andrius Grygelaitis
  6. Egidijus Jaškūnas
  7. Marius Jakštas
  8. Žydrūnas Radzevičius
  9. Vaidas Žemaitis
PROGRAMA

12:00 – 13.00

Atvykimas, registracija

12:00 – 13:30

Stovyklavietės ruošimas

12.00 - 13:50

Komandų formavimas

14:00

Kapitonų pasitarimas

14:30

Varžybos

22:00

Klubo nominacijos įteikimas,

Varžybų nugalėtojų apdovanojimai.

23:00

Laužas

24:00

Žaibanaktis

Pastabos:

  1. Renginys šachmatininkams ir jų draugams bei giminėms vyks Kazlų Rūdos sav. Bartininkų k. pas Raimondą Žemaitį prie žuvingo tvenkinio.
  2. Išankstinė dalyvių registracija stopstasys@gmail.com arba tel. 869904065. Užsiregistravai  – vieną eurą sutaupei ir sklandesnė renginio pradžia.
  3. Varžybos asmeninės ir komandinės: šachmatai, smiginis, futbolas, krepšinis, spirtukas, greitukas, ..........
  4. Komandos bus formuojamos iš atvykusių dalyvių, o jų sudėtis bus keturi nariai: jauniausias dalyvis, vyresnis moksleivis (5-12 kl.), moteris, vyras.
  5. Mokesčiai: Nemokamai dalyvauja 1-4 klasių Vilkaviškio raj. moksleiviai. Kiti Vilkaviškio raj. moksleiviai ir šachmatų klubo „Širvinta“ nariai – 1 euras,  kiti Vilkaviškio rajono gyventojai – 2 eurai; kitų rajonų šachmatininkai +1 euras prie atitinkamos kategorijos; dalyvavimas be išankstinės registracijos dar + 1 euras.
  6. Teisėjai: po vieną asmenį iš kiekvienos komandos.
  7. Rungčių vertinimas: kokia vieta tiek ir taškų. Lygybės atveju skiriama ta pati vieta.  Bendroje įskaitoje lygybės atveju lemia šachmatų rezultatas, jei vėl lygu lemia jaunesnis dalyvis.
  8. Apdovanojimai: taurė, medaliai, dovanos.