Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUS











Didžiausias ginklas šachmatuose turėti sekantį ėjimą.

Vaikų turnyrai

 

Vilkaviškio rajono trečių klasių moksleivių šachmatų pirmenybės 2019-05-29

Vieta Žaidėjai                  Rezultatas

  1. BAGDZEVIČIUS DEIMANTAS        7       Pilviškiai
  2. KESELYS MANTAS                5       Virbalis
  3. NARUŠIS ŽYGIMANTAS            5       Vilkaviškis
  4. STELMOKAITIS MANTAS           5       Alvitas
  5. ŠUKAUSKAS TOMAS               4       Virbalis
  6. JUODKOJIS VILIUS              4       Paežeriai
  7. MILIŪNAS TITAS                4       Virbalis
  8. VYŠNIAUSKAITĖ URTĖ            4       Pilviškiai
  9. BEINAKARAITYTĖ UGNĖ           3       Alvitas
 10. ALKEVIČIŪTĖ UGNĖ              3       Pajevonys
 11. KASAREVSKIS MATAS             3       Alvitas
 12. LAŽAUSKAS AUGUSTAS            3       Alvitas
 13. BURNEIKA LUKAS                3       Alvitas
 14. BRAZAITYTĖ GUSTĖ              2       Alvitas
 15. ANDRIUKAITYTĖ LUKNĖ           0,5     Alvitas
 16. ALIŠAUSKAITĖ SAULĖ            0,5     Alvitas

 

Vilkaviškio rajono antrų klasių moksleivių šachmatų pirmenybės 2019-05-24

 

Vieta Žaidėjai                 Rezultatas     

  1. MAURUTYTĖ LAURA              7        Vilkaviškis
  2. OVČINIKOVA AUGUSTĖ           6        Vilkaviškis
  3. SAUKAITIS GYTIS              5        Žalioji
  4. MOCKEVIČIUS TADAS            4,5      Vilkaviškis
  5. STASIUKAITIS MARTYNAS        4        Pajevonys
  6. TUMOSAITĖ KOTRYNA            4        Pajevonys
  7. KUŠLEVIČIUS ADAS             4        Vilkaviškis
  8. BINDOKAS JORIS               4        Vilkaviškis
  9. KASILIAUSKAITĖ INDRĖ         4        Pilviškiai
 10. MILIAUSKAITĖ GODA            3        Pajevonys
 11. LABANAUSKAS EVALDAS          3        Pajevonys
 12. ZAVECKAS EMILIS              3        Pajevonys
 13. ŽUKOVAITĖ UGNĖ               3        Pilviškiai
 14. DEMEŠKEVIČIUS ARNAS          2,5      Pajevonys
 15. BILINSKAITĖ KOTRYNA          2        Pilviškiai
 16. MOCKAITIS LAURYNAS           2        Pilviškiai
 17. RAMANAUSKAS JUSTINAS         2        Pilviškiai
 18. VERŠYLA VILIUS               0        Pilviškiai

 

Vilkaviškio rajono pirmų klasių moksleivių šachmatų pirmenybės 2019-05-14

Vieta Žaidėjai                  Rezultatas     Mokykla

 1. MIKNEVIČIUS MATAS             6,5      „Ąžuolo“ prog.
 2. ŠEŠTAKAUSKAITĖ MIGLĖ          6        „Ąžuolo“ prog.
 3. NARUŠIS TAUTVYDAS             5,5      „Ąžuolo“   prog.
 4. ZDANCEVIČIUS MATAS            5        Vilkav. prad. m-la
 5. VENCLOVAS DANIELIUS           5        Vilkav. prad. m-la
 6. LIOGYS DOVYDAS                4,5      Vilkav. prad. m-la
 7. KRIŠČIŪNAS ADAS               4        „Santakos“ gimnaz.
 8. DUMČIUS MYKOLAS               4        „Santakos“ gimnaz.
 9. LENGVELIS LAURAS              4        „Santakos“ gimnaz.
10. TREPENAITIS EMANUELIS         4        Vilkav. prad. m-la
11. AUKSORAITIS EINORAS           4        Vilkav. prad. m-la
12. SIMANAUSKAS JUSTAS            4        Vilkav. prad. m-la
13. ULDINSKAS KRISTIJANAS         3,5      Vilkav. prad. m-la
14. PALUBINSKAS JORIS             3,5      Vilkav. prad. m-la
15. PLECHAVIČIUS ENRIKAS          3,5      Alvito m-la
16. VASILIAUSKAS AUGUSTAS         3,5      Vilkav. prad. m-la
18. ALEKSA DOMINYKAS              3        Pajevonio m-la.
19. SAUKAITIS PAULIUS             3        „Ąžuolo“ prog.
20. POVILAITIS PAULIUS            3        Vilkav. prad. m-la
21. KRUPAITIS DANIELIUS           3        Alvito m-la
22. KUNDROTAITĖ VANESA            3        Vilkav. prad. m-la
23. STORPIRŠTIS AUGUSTAS          3        Vilkav. prad. m-la
24. NARBUTAS ARNAS                2,5      „Santakos“ gimnaz.
25. DIRSYTĖ GINTARĖ               2,5      Alvito m-la
26. ŠLIVINSKAS ADAS               2        Vilkav. prad. m-la
27. DUBICKAITĖ GODA               2        Vilkav. prad. m-la
28. DAMIDAVIČIŪTĖ LĖJA            2        Vilkav. prad. m-la
29. NAVICKAITĖ GODA               1,5      Vilkav. prad. m-la
30. RYCKYTĖ PAULINA               0,5      Vilkav. prad. m-la