Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.



GENS UNA SUMUS











Matai gerą ėjimą, pabandyk surasti dar geresnį.

Sūduvos šachmatų lyga

VARŽYBŲ LENTELĖ - antrasis turnyras.

 

Jurbarko "Bokštas"

 

Vilkaviškio "Širvinta"

 

Kazlų Rūdos "Miškas"

Birštono „Vytautas“

 

Jurbarko sporto centras- 1

Jurbarko sporto centras- 2

Šakių "Spektras"

 

Marijampolės „Vyrai“

 

TAŠKAI

VIETA

 

Jurbarko "Bokštas"

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

3,5:0,5

3

4:0

3

2,5:1,5

3

3,5:0,5

3

3:1

3

2,5:1,5

3

2:2

1

 

19

 

1

Vilkaviškio "Širvinta"

 

0,5:3,5

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

4:0

3

1,5:2,5

0

1,5:2,5

0

2:2

1

0,5:3,5

0

0:4

0

 

4

 

6

Kazlų Rūdos "Miškas"

0:4

0

0:4

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

2:2

1

1:3

0

2:2

1

2:2

1

2:2

1

 

4

 

7

Birštono „Vytautas“

1,5:2,5

0

2,5:1,5

3

2:2

1

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

4:0

3

4:0

3

2:2

1

2,5:1,5

3

 

14

 

2

Jurbarko sporto centras- 1

0,5:3,5

0

2,5:1,5

3

3:1

3

0:4

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

2,5:1,5

3

2:2

1

0:4

0

 

10

 

5

Jurbarko sporto centras-2

1:3

0

2:2

1

2:2

1

0:4

0

1,5:2,5

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

0:4

0

1:3

0

 

2

 

8

Šakių "Spektras"

 

1,5:2,5

0

3,5:0,5

3

2:2

1

2:2

1

2:2

1

4:0

3

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

3:1

3

 

12

 

3

Marijampolės „Vyrai“

2:2

1

4:0

3

2:2

1

1,5:2,5

0

4:0

3

3:1

3

1:3

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

 

11

 

4

 

ASMENINIAI REZULTATAI

 

Reit.

1

2

3

4

5

6

7

pergalės

Taškai

Jurbarko ŠK „Bokštas“

Vyrai

2:2

Širvin

3,5:0,5

Mišk

4:0

Vytau

2,5:1,5

Jurb1

3,5:0,5

Jurb2

3:1

Spe

2,5:1,5

21

19

Jankūnas Tomas

2097

1

1

1

0,5

1

1

 

5,5

 

Jankūnas Valentinas

1853

1

1

1

1

0,5

1

0

5,5

 

Žukauskas Aloyzas

1750

 

 

1

0

1

1

0,5

3,5

 

Jankūnas Justas

1743

0

0,5

 

 

 

 

 

0,5

 

Mockaitis Ignas

1300

0

1

 

 

 

 

1

2

 

Beinoris Izidorius

1300

 

 

 

 

1

0

1

2

 

Vasiliauskas Kęstutis

1300

 

 

1

1

 

 

 

2

 

Birštono

„Vytautas“

Jurb1

4:0

Jurb2

4:0

Spekt

2:2

Bokšt

1,5:2,5

Širvi

2,5:1,5

Mišk

2:2

Vyr

2,5:1,5

18,5

14

Jauniškis Edmundas

1491

1

1

0

0,5

1

1

1

5,5

 

Senavaitis Kazimieras

1685

1

1

1

0

0,5

1

0,5

5

 

Džervus Jonas

1536

1

1

0

1

0

0

1

4

 

Aleknavičius Jonas

1227

1

1

1

0

1

0

0

4

 

Šakių

„Spektras“

Širvin

3,5:0,5

Miška

2:2

Vytau

2:2

Jurb1

2:2

Jurb2

4:0

Vyrai

3:1

Bok

1,5:2,5

18

12

Kasparavičius Laimutis

2045

 

 

1

1

1

1

1

5

 

Virbauskas Petras

1300

 

 

0

1

1

0

0,5

2,5

 

Kasparavičius Viktoras

1582

0,5

1

1

0

1

1

0

4,5

 

Grinkevičius Alvydas

1300

1

1

 

 

1

1

 

4

 

Brazaitis Jonas

1300

1

0

 

 

 

 

 

1

 

Bastys Antanas

1300

1

0

 

 

 

 

0

1

 

Šalnaitis Arūnas

1300

 

 

0

0

 

 

 

0

 

Marijampolės

„Vyrai“

Bokšt

2:2

Jurb1

4:0

Širvi

4:0

Jurb2

3:1

Mišk

2:2

Spekt

1:3

Vyt

1,5:2,5

17,5

11

Daugirda Kazimieras

1300

0

1

1

0,5

0

0

0

2,5

 

Šukvietis Airidas

1300

0

1

 

 

1

1

0,5

3,5

 

Norkeliūnas Matas

 

1

1

1

1

 

 

0

4

 

Antanauskas Julius

1300

1

1

1

1

0

0

1

5

 

Norkeliūnas Kęstas

1300

 

 

1

0,5

 

 

 

1,5

 

Vilkys Benediktas

1316

 

 

 

 

1

0

 

1

 

Jurbarko

KKSC-1

Vytau

0:4

Vyrai

0:4

Jurb2

2,5:1,5

Spekt

2:2

Bokšt

0,5:3,5

Širvi

2,5:1,5

Miš

3:1

10,5

10

Greičius Pijus

1443

0

0

0,5

0

0

0

1

1,5

 

Kuncaitis Kajus

1159

0

0

0,5

0

0,5

0,5

1

2,5

 

Nausėdaitė Meida

1213

0

0

0,5

1

0

1

0

2,5

 

Meškauskas Paulius

1112

0

0

1

1

0

1

1

4

 

Vilkaviškis

„Širvinta“

Spekt

0,5:3,5

Bokšt

0,5:3,5

Vyrai

0:4

Miška

4:0

Vytau

1,5:2,5

Jurb1

1,5:2,5

Jur2

2:2

10

4

Kalvaitis Gintautas

1798

0,5

0

0

1

0

1

1

3,5

 

Kružinauskas Stasys

1682

0

0

0

1

0,5

0,5

1

3

 

Liubinas Vidmantas

1332

0

0,5

0

1

1

0

 

2,5

 

Jaškūnaitė Augustė

1134

0

 

 

 

 

 

 

0

 

Bikauskas Arnas

1021

 

0

0

1

0

0

0

1

 

Murauskaitė Austėja

1000

 

 

 

 

 

 

0

0

 

Kazlų Rūdos

„Miškas“

Jurb2

2:2

Spekt

2:2

Bokšt

0:4

Širvin

0:4

Vyrai

2:2

Vytau

2:2

Jur1

1:3

9

4

Vilmantas Česnavičiu

1679

0

0

 

 

1

0

 

1

 

Raimondas Žemaitis

1602

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Marius Jakštas

1571

1

1

0

0

1

1

0

4

 

Mykolas Navasaitis

1563

 

 

 

 

0

1

1

2

 

Vytautas Grinius

1476

1

1

0

0

 

 

0

2

 

Jurbarko

KKSC-2

Miška

2:2

Vytau

0:4

Jurb1

1,5:2,5

Vyrai

1:3

Spekt

0:4

Bokšt

0,5:3,5

Šir

2:2

7,5

2

Norkūnas Ąžuolas

1206

1

0

 

 

0

0

0

1

 

Pranskaitis Erikas

1344

1

0

0,5

0,5

0

0

0

2

 

Norkūnas Irmantas

1192

0

0

 

 

0

0

1

1

 

Skomantas Juškaitis

1193

0

0

0,5

0

0

1

1

2,5

 

Jurevičius Kasparas

1300

 

 

0,5

0

 

 

 

0,5

 

Meškauskas Kristupa

1300

 

 

0

0,5

 

 

 

0,5

 

 


ANTRASIS TURNYRAS

NUOSTATAI

1. Tikslai
Populiarinti šachmatų sportą Sūduvos regione.

2. Varžybų sistema, laikas ir vieta
Varžybos vyks 2017 metų rugsėjo – gruodžio mėnesiais ratų sistema. Pirmas ir antras ratai rugsėjo mėn.  17 dieną 11 val. Vilkaviškyje sporto mokyklos šachmatų klasėje, Vilniaus g. 4-1.

3. Dalyviai
Sūduvos regiono šachmatininkai ir draugai .

4. Dalyvavimo sąlygos
Komandos dalyvavimo mokestis  20 Eurų. Mokestis sumokamas pirmo rato  metu. Neturint klasikinių šachmatų reitingo eilės tvarka taikomas greitųjų arba žaibo arba VŠF arba 1300 reitingas.

5. Komandos sudėtis
Komandos sudėtis - 4 bendros lentos. Lentų eilės tvarka  išdėstoma pagal komandos narių eilės seką paraiškoje. Keitimai neribojami. Komandos reitingo vidurkis negali būti didesnis kaip 1800.

6. Reglamentas
Varžybos vykdomos pagal FIDE šachmatų taisykles su laiko kontrole 60 minučių partijai pridedant po 30 sekundžių po kiekvieno padaryto ėjimo.  Rekomenduojama rašyti partijos ėjimus. Vėlavimo į partijos pradžią tolerancija 15 minučių.  

7. Nugalėtojų nustatymas
Laimi komanda, surinkusi daugiausiai taškų (už pergalę skiriami trys taškai, už lygiąsias – vienas taškas). Taškų lygybės atveju, vietos nustatomos pagal šiuos papildomus rodiklius: 1) pagal visus komandos narių surinktus taškus,  2) tarpusavio susitikimo rezultatas, 3) arba vieta dalinama.

8. Apdovanojimai
Surinktų lėšų 90 procentų skiriami apdovanojimams: paskutinė vieta – 0; kitoms proporcingai augančia tvarka. 

9. Registracija
Paraiškos teikiamos el.paštu stopstasys@gmail.com Paraiškos turi būti pateiktos iki 2017 m. rugsėjo mėn.10 d.  Dalyvius paraiškoje nurodyti lentų eilės tvarka, o taip pat  vardą, pavardę, reitingą, komandos pavadinimą, komandos kapitono telefono numerį, elektroninio pašto adresą.

 

 


Pirmojo turnyro (2017 sausis - birželis) Rezultatai

KOMANDA

 

Reitin

gas

Rezul

tatas

Taškai

PRIZAS

Jurbarko ŠK „Bokštas“

Vilkaviškio SM

Kazlų Rūdos „Miškas“

Birštono „Vytautas“

Vilkaviškio „Širvinta“

Marijampolės ŽSM-1

Jurbarko KKSC-1

Marijampolės ŽSM – 3

4:0

4:0

2,5:1,5

3:1

3,5-0,5

3,5-0,5

4:0

3

3= 6

3 = 9

3 = 12

3 = 15

3 = 18

3 = 21

 

Jankūnas Tomas

2035

4:0

 

 

 

Jankūnas Valentinas

1843

6:1

 

 

 

Žukauskas Aloyzas

1750

5:2

 

 

 

Jankūnas Justas

1743

3:0

 

 

 

Mockaitis Ignas

1300

6,5:0,5

 

 

Vilkaviškis „Širvinta“

Jurbarko KKSC-1

Vilkaviskio SM

Jurbarko KKSC-2

Jurbarko  „Bokštas“

Birštono „Vytautas“

Marijampolės ŽSM-1

Marijampolės ŽSM-2

2:2

3:1

3,5:0,5

1:3

3:1

3,5: 0,5

4:0

1

3 = 4

3 = 7

0 = 7

3 = 10

3 = 13

3 = 16

 

Vyšniauskas Ovidijus

1992

1,5 : 1,5

 

 

 

Kalvaitis Gintautas

1798

5:2

 

 

 

Kružinauskas Stasys

1682

5,5:1,5

 

 

 

Balanda Audrius

1635

5:0

 

 

 

Jaškūnienė Dalia

1612

1:1

 

 

 

Čibirkienė Rasa

1615

1,5:0,5

 

 

 

Liubinas Vidmantas

1344

0,5:1,5

 

 

Kazlų Rūdos „Miškas“

Marijampolės ŽSM – 3

Jurbarko „Bokstas“

Jurbarko KKSC-1

Birštono „Vytautas“

Jurbarko KKSC-2

Vilkaviskio SM

Marijampolės ŽSM-1

4:0

0:4

2.5:1.5

2:2

2:2

3:1

2,5:1,5

3

0 = 3

3 = 6

1 = 7

1 = 8

3 = 11

3 = 14

 

Vilmantas Česnavičius

1679

4:3

 

 

 

Raimondas Žemaitis

1602

3,5:3,5

 

 

 

Marius Jakštas

1571

5:2

 

 

 

Mykolas Navasaitis

1563

2.5:3.5

 

 

 

Vytautas Grinius

1476

1:0

 

 

Birštono „Vytautas“

 

Marijampolės ŽSM-2

Marijampolės ŽSM-1

Jurbarko  „Bokštas“

Kazlų Rūdos „Miškas“

Vilkaviškio „Širvinta“

Marijampolės ŽSM – 3

Vilkaviskio SM

 

4:0

4:0

1.5:2.5

2:2

1:3

4:0

3:1

3

3 = 6

0 = 6

1 = 7

0 = 7

3 = 10

3 = 13

 

 

Jauniškis Edmundas

1645.

3:2

 

 

 

Senavaitis Kazimieras

1661

6.5 : 0.5

 

 

 

Džervus Jonas

1507

6 : 1

 

 

 

Aleknavičius Jonas

1300

3 : 4

 

 

 

Jonikaitis

1300

1 : 1

 

 

Jurbarko KKSC-2

Marijampolės ŽSM – 1

Marijampolės ŽSM – 3

Vilkaviškio „Širvinta“

Vilkaviskio SM

Kazlų Rūdos „Miškas“

Marijampolės ŽSM – 2

Jurbarko KKSC-1

1.5:2.5

4:0

0.5:3.5

3:1

2:2

3:1

1,5:2,5

0

3 = 3

0 = 3

3 = 6

1 = 7

3 = 10

0 = 10

 

Norkūnas Irmantas

1195

2:5

 

 

 

Norkūnas Ąžuolas

1195

5,5:1,5