Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.



GENS UNA SUMUS











Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis !!!

Sūduvos šachmatų lyga

Dalyvauja:

  1. Jurbarko ŠK „Bokštas“
  2. Vilkaviškis „Širvinta“
  3. Kazlų Rūdos „Miškas“
  4. Birštono „Vytautas“
  5. Jurbarko KKSC-1
  6. Jurbarko KKSC-2
  7. Šakių „Spektras“
  8. Marijampolės „Vyrai“

Varžybos vasario 24 d.    Marijampolė, Ryto pagrindinė mokykla.

11val. "žaibas" 5+3sek. (FIDE reitingo skaičiavimas; dvi grupės - už 1 eurą ir už 2 eurus) ,

13:30 val. paskutinis SŠL ratas ir apdovanojimai.

7 ratas: 4-8; 5-3; 6-2; 7-1.

VARŽYBŲ LENTELĖ

 

1.

 

2.

 

3.

4.

 

5.

6.

7.

 

8.

 

TAŠKAI

VIETA

 

1. Jurbarko "Bokštas"

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

3,5:0,5

3

4:0

3

2,5:1,5

3

3,5:0,5

3

3:1

3

 

2:2

1

 

16

 

2. Vilkaviškio "Širvinta"

 

0,5:3,5

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

4:0

3

1,5:2,5

0

1,5:2,5

0

 

0,5:3,5

0

0:4

0

 

3

 

3. Kazlų Rūdos "Miškas"

0:4

0

0:4

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

2:2

1

 

2:2

1

2:2

1

2:2

1

 

4

 

4. Birštono „Vytautas“

1,5:2,5

0

2,5:1,5

3

2:2

1

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

4:0

3

4:0

3

2:2

1

 

 

11

5. Jurbarko sporto centras- 1

0,5:3,5

0

2,5:1,5

3

 

0:4

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

2,5:1,5

3

2:2

1

0:4

0

 

7

 

6. Jurbarko sporto centras-2

1:3

0

 

2:2

1

0:4

0

1,5:2,5

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

0:4

0

1:3

0

 

1

 

7. Šakių "Spektras"

 

 

3,5:0,5

3

2:2

1

2:2

1

2:2

1

4:0

3

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

3:1

3

 

12

 

8. Marijampolės „Vyrai“

2:2

1

4:0

3

2:2

1

 

4:0

3

3:1

3

1:3

0

SŪDUVOS

ŠACHMATŲ

LYGA

 

11

1ratas : 1-8; 2-7; 3-6; 4-5;   2: 8-5; 6-4; 7-3; 1-2;  3: 2-8; 3-1; 4-7; 5-6;  4: 8-6; 7-5; 1-4; 2-3;  5: 3-8; 4-2; 5-1; 6-7;  6: 8-7; 1-6; 2-5; 3-4;  7: 4-8; 5-3; 6-2; 7-1.


ASMENINIAI REZULTATAI

Reit.

1

2

3

4

5

6

7

pergalės

Taškai

Jurbarko ŠK „Bokštas“

Vyrai

2:2

Širvin

3,5:0,5

Mišk

4:0

Vytau

2,5:1,5

Jurb1

3,5:0,5

Jurb2

3:1

Spe

18,5

16

Jankūnas Tomas

2097

1

1

1

0,5

1

1

 

5,5

 

Jankūnas Valentinas

1853

1

1

1

1

0,5

1

 

5,5

 

Žukauskas Aloyzas

1750

 

 

1

0

1

1

 

3

 

Jankūnas Justas

1743

0

0,5

 

 

 

 

 

0,5

 

Mockaitis Ignas

1300

0

1

 

 

 

 

 

1

 

Juška Arvydas

1363

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beinoris Izidorius

1300

 

 

 

 

1

0

 

1

 

Vasiliauskas Kęstutis

1300

 

 

1

1

 

 

 

2

 

Šakių

„Spektras“

Širvin

3,5:0,5

Miška

2:2

Vytau

2:2

Jurb1

2:2

Jurb2

4:0

Vyrai

3:1

Bok

16,5

12

Kasparavičius Laimut

2045

 

 

1

1

1

1

 

4

 

Kalesinskas Dainius

1300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Virbauskas Petras

1300

 

 

0

1

1

0

 

2

 

Kasparavičius Viktor

1582

0,5

1

1

0

1

1

 

4,5

 

Grinkevičius Alvydas

1300

1

1

 

 

1

1

 

4

 

Marcinkevičius Vinca

1300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brazaitis Jonas

1300

1

0

 

 

 

 

 

1

 

Bastys Antanas

1300

1

0

 

 

 

 

 

1

 

Šalnaitis Arūnas

1300

 

 

0

0

 

 

 

0

 

Marijampolės

„Vyrai“

Bokšt

2:2

Jurb1

4:0

Širvi

4:0

Jurb2

3:1

Mišk

2:2

Spekt

1:3

Vyt

16

11

Daugirda Kazimieras

1300

0

1

1

0,5

0

0

 

2,5

 

Šukvietis Airidas

1300

0

1

 

 

1

1

 

3

 

Norkeliūnas Matas

 

1

1

1

1

 

 

 

4

 

Antanauskas Julius

1300

1

1

1

1

0

0

 

4

 

Norkeliūnas Kęstas

1300

 

 

1

0,5

 

 

 

1,5

 

Vilkys Benediktas

1316

 

 

 

 

1

0

 

1

 

Birštono

„Vytautas“

Jurb1

4:0

Jurb2

4:0

Spekt

2:2

Bokšt

1,5:2,5

Širvi

2,5:1,5

Mišk

2:2

Vyr

16

11

Travkinas Robertas,

1756

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jauniškis Edmundas

1491

1

1

0

0,5

1

1

 

4,5

 

Senavaitis Kazimieras

1685

1

1

1

0

0,5

1

 

4,5

 

Džervus Jonas

1536

1

1

0

1

0

0

 

3

 

Jonikaitis Pranas

1264

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleknavičius Jonas

1227

1

1

1

0

1

0

 

4

 

Jurbarko

KKSC-1

Vytau

0:4

Vyrai

0:4

Jurb2

2,5:1,5

Spekt

2:2

Bokšt

0,5:3,5

Širvi

2,5:1,5

Miš

7,5

7

Greičius Pijus

1443

0

0

0,5

0

0

0

 

0,5

 

Kuncaitis Kajus

1159

0

0

0,5

0

0,5

0,5

 

1,5

 

Nausėdaitė Meida

1213

0

0

0,5

1

0

1

 

2,5

 

Meškauskas Paulius

1112

0

0

1

1

0

1

 

3

 

Kazlų Rūdos

„Miškas“

Jurb2

2:2

Spekt

2:2

Bokšt

0:4

Širvin

0:4

Vyrai

2:2

Vytau

2:2

Jur1

8

4

Vilmantas Česnavičiu

1679

0

0

 

 

1

0

 

1

 

Raimondas Žemaitis

1602

0

0

0

0

0

0

 

0

 

Marius Jakštas

1571

1

1

0

0

1

1

 

4

 

Mykolas Navasaitis

1563

 

 

 

 

0

1

 

1

 

Vytautas Grinius

1476

1

1

0

0

 

 

 

2

 

Vilkaviškis

„Širvinta“

Spekt

0,5:3,5

Bokšt

0,5:3,5

Vyrai

0:4

Miška

4:0

Vytau

1,5:2,5

Jurb1

1,5:2,5

Jur2

8

3

Vyšniauskas Ovidijus

1992

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalvaitis Gintautas

1798

0,5

0

0

1

0

1

 

2,5

 

Kružinauskas Stasys

1682

0

0

0

1

0,5

0,5

 

2

 

Čibirkienė Rasa

1615

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liubinas Vidmantas

1332

0

0,5

0

1

1

0

 

2,5

 

Jaškūnaitė Augustė

1134

0

 

 

 

 

 

 

0

 

Bikauskas Arnas

1021

 

0

0

1

0

0

 

1

 

Jurbarko

KKSC-2

Miška

2:2

Vytau

0:4

Jurb1

1,5:2,5

Vyrai

1:3

Spekt

0:4

Bokšt

0,5:3,5

Šir

5,5

1

Norkūnas Ąžuolas

1206

1

0

 

 

0

0

 

1

 

Pranskaitis Erikas

1344

1

0

0,5

0,5

0

0

 

2

 

Norkūnas Irmantas

1192

0

0

 

 

0

0

 

0

 

Skomantas Juškaitis

1193

0

0

0,5

0

0

1

 

1,5

 

Jurevičius Kasparas

1300

 

 

0,5

0

 

 

 

0,5

 

Meškauskas Kristupa

1300

 

 

0

0,5

 

 

 

0,5

 

 


ANTRASIS TURNYRAS

NUOSTATAI

1. Tikslai
Populiarinti šachmatų sportą Sūduvos regione.

2. Varžybų sistema, laikas ir vieta
Varžybos vyks 2017 metų rugsėjo – gruodžio mėnesiais ratų sistema. Pirmas ir antras ratai rugsėjo mėn.  17 dieną 11 val. Vilkaviškyje sporto mokyklos šachmatų klasėje, Vilniaus g. 4-1.

3. Dalyviai
Sūduvos regiono šachmatininkai ir draugai .

4. Dalyvavimo sąlygos
Komandos dalyvavimo mokestis  20 Eurų. Mokestis sumokamas pirmo rato  metu. Neturint klasikinių šachmatų reitingo eilės tvarka taikomas greitųjų arba žaibo arba VŠF arba 1300 reitingas.

5. Komandos sudėtis
Komandos sudėtis - 4 bendros lentos. Lentų eilės tvarka  išdėstoma pagal komandos narių eilės seką paraiškoje. Keitimai neribojami. Komandos reitingo vidurkis negali būti didesnis kaip 1800.

6. Reglamentas
Varžybos vykdomos pagal FIDE šachmatų taisykles su laiko kontrole 60 minučių partijai pridedant po 30 sekundžių po kiekvieno padaryto ėjimo.  Rekomenduojama rašyti partijos ėjimus. Vėlavimo į partijos pradžią tolerancija 15 minučių.  

7. Nugalėtojų nustatymas
Laimi komanda, surinkusi daugiausiai taškų (už pergalę skiriami trys taškai, už lygiąsias – vienas taškas). Taškų lygybės atveju, vietos nustatomos pagal šiuos papildomus rodiklius: 1) pagal visus komandos narių surinktus taškus,  2) tarpusavio susitikimo rezultatas, 3) arba vieta dalinama.

8. Apdovanojimai
Surinktų lėšų 90 procentų skiriami apdovanojimams: paskutinė vieta – 0; kitoms proporcingai augančia tvarka. 

9. Registracija
Paraiškos teikiamos el.paštu stopstasys@gmail.com Paraiškos turi būti pateiktos iki 2017 m. rugsėjo mėn.10 d.  Dalyvius paraiškoje nurodyti lentų eilės tvarka, o taip pat  vardą, pavardę, reitingą, komandos pavadinimą, komandos kapitono telefono numerį, elektroninio pašto adresą.

 

 


Pirmojo turnyro (2017 sausis - birželis) Rezultatai

KOMANDA

 

Reitin

gas

Rezul

tatas

Taškai

PRIZAS

Jurbarko ŠK „Bokštas“

Vilkaviškio SM

Kazlų Rūdos „Miškas“

Birštono „Vytautas“

Vilkaviškio „Širvinta“

Marijampolės ŽSM-1

Jurbarko KKSC-1

Marijampolės ŽSM – 3

4:0

4:0

2,5:1,5

3:1

3,5-0,5

3,5-0,5

4:0

3

3= 6

3 = 9

3 = 12

3 = 15

3 = 18

3 = 21

 

Jankūnas Tomas

2035

4:0

 

 

 

Jankūnas Valentinas

1843

6:1

 

 

 

Žukauskas Aloyzas

1750

5:2

 

 

 

Jankūnas Justas

1743

3:0

 

 

 

Mockaitis Ignas

1300

6,5:0,5

 

 

Vilkaviškis „Širvinta“

Jurbarko KKSC-1

Vilkaviskio SM

Jurbarko KKSC-2

Jurbarko  „Bokštas“

Birštono „Vytautas“

Marijampolės ŽSM-1

Marijampolės ŽSM-2

2:2

3:1

3,5:0,5

1:3

3:1

3,5: 0,5

4:0

1

3 = 4

3 = 7

0 = 7

3 = 10

3 = 13

3 = 16

 

Vyšniauskas Ovidijus

1992

1,5 : 1,5

 

 

 

Kalvaitis Gintautas

1798

5:2

 

 

 

Kružinauskas Stasys

1682

5,5:1,5

 

 

 

Balanda Audrius

1635

5:0

 

 

 

Jaškūnienė Dalia

1612

1:1

 

 

 

Čibirkienė Rasa

1615

1,5:0,5

 

 

 

Liubinas Vidmantas

1344

0,5:1,5

 

 

Kazlų Rūdos „Miškas“

Marijampolės ŽSM – 3

Jurbarko „Bokstas“

Jurbarko KKSC-1

Birštono „Vytautas“

Jurbarko KKSC-2

Vilkaviskio SM

Marijampolės ŽSM-1

4:0

0:4

2.5:1.5

2:2

2:2

3:1

2,5:1,5

3

0 = 3

3 = 6

1 = 7

1 = 8

3 = 11

3 = 14

 

Vilmantas Česnavičius

1679

4:3

 

 

 

Raimondas Žemaitis

1602

3,5:3,5

 

 

 

Marius Jakštas

1571

5:2

 

 

 

Mykolas Navasaitis

1563

2.5:3.5

 

 

 

Vytautas Grinius

1476

1:0

 

 

Birštono „Vytautas“

 

Marijampolės ŽSM-2

Marijampolės ŽSM-1

Jurbarko  „Bokštas“

Kazlų Rūdos „Miškas“

Vilkaviškio „Širvinta“

Marijampolės ŽSM – 3

Vilkaviskio SM

 

4:0

4:0

1.5:2.5

2:2

1:3

4:0

3:1

3

3 = 6

0 = 6

1 = 7

0 = 7

3 = 10

3 = 13

 

 

Jauniškis Edmundas

1645.

3:2

 

 

 

Senavaitis Kazimieras

1661

6.5 : 0.5

 

 

 

Džervus Jonas

1507

6 : 1

 

 

 

Aleknavičius Jonas

1300

3 : 4

 

 

 

Jonikaitis

1300

1 : 1

 

 

Jurbarko KKSC-2

Marijampolės ŽSM – 1

Marijampolės ŽSM – 3

Vilkaviškio „Širvinta“

Vilkaviskio SM

Kazlų Rūdos „Miškas“

Marijampolės ŽSM – 2

Jurbarko KKSC-1

1.5:2.5

4:0

0.5:3.5

3:1

2:2

3:1

1,5:2,5

0

3 = 3

0 = 3

3 = 6

1 = 7

3 = 10

0 = 10

 

Norkūnas Irmantas

1195

2:5

 

 

 

Norkūnas Ąžuolas

1195

5,5:1,5