Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUS











Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ dėkoja savo rėmėjams: rajono Savivaldybei, UAB „Santakos laikraštis“, ŽŪK „Senoji kryžkelė“, UAB „Lugvita“, UAB „Art Glacio“ bei Gintaro Urbšio IĮ. Taip pat partneriams – Vilkaviškio kultūros centrui, Vaikų ir jaunimo centrui, rajono Sporto mokyklai, Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui, „UAB „Teivida“ bei VšĮ „Požiūro taškas“ steigėjai Kristinai Sinkevičienei. Taip pat visiems, kurie parėmė klubą, pravesdami 2 proc.

Rezultatai

 

Šachmatų Formulė – 2020 m. antras etapas.

Kazlų Rūda, vasario 2  dienos rezultatai.

Vieta

Žaidėjas

Dienos rezultatas

VŠF   reitingo taškai

1

Ridzvanavičius Jonas 70, Kaunas

7

17 + prizas

2

Pangonis Artūras, Alytus

7

16 + prizas

3

Norkeliūnas Matas, Marijampolė

6,5

15 + prizas

4

Morkūnas Gustas, Kėdainiai

6

14 + prizas

5

Mataitis Teodoras 60, Luksnėnai

6

13 + prizas

6

Jakštas Marius, Kazlų Rūda

6

12 +prizas

7

Sabatauskas Julius 60, Alytus

5,5

11 + prizas

8

Astikas Viktoras 60, Elektrėnai

5,5

10

9

Mašanauskas Antanas 60, Kaunas

5,5

9

10

Sulikienė Kristina, Rokai

5,5

8

11

Žemaitis Saulius, Alytus

5,5

7

12

ProstsevichusVladislav 60, Kaunas

5,5

6

13

Sidaravičius Leonas 60, Kazlų Rūda

5

5  + prizas

14

Džervus Jonas 60, Birštonas

5

4 + prizas

15

ZukowskiJan, Punskas

5

3

16

Smolenskas Dainius, Marijampolė

4,5

2

17

Kružinauskas Stasys 60, Vilkaviškis

4,5

1

18

Šaudys Jonas 70, Kaunas

4,5

+ prizas

19

Paškauskas Zenonas 80, Kaunas

4

+ prizas

20

Arbačiauskas Jonas 70, Kaunas

4

 

21

Liubinas Vidmantas 70, Alvitas

4

+ prizas

22

Wolyniec Edmundas, Punskas

4

 

23

Novikovas Eugenijus, Kaunas

4

 

24

Daugirda Kazys 70, Marijampolė

4

 

25

Veiverys Rytis, Kaunas

4

+ prizas

26

Cibirka Audrius, Kazlų Rūda

4

 

27

Žemaitis Raimondas 70, Kazlų Rūda

3,5

 

28

Lukoševičius Ervydas 70, Marijampolė

3,5

 

29

Navasaitis Mykolas 70, Kazlų Rūda

3

 

30

Zinkus Kazys 70, Kaunas

3

 

31

Aleknavičius Jonas 60, Prienai

3

 

32

Morkūnas Linas, Kėdainiai

3

 

33

Girdžius Steponas, Alytus

1

 

34

Smirnovas Haris, Kazlų Rūda

1