Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUS











Didžiausias ginklas šachmatuose turėti sekantį ėjimą.

Renginiai 2019


ŠACHMATŲ KLUBO „ŠIRVINTA”  VEIKLOS  KALENDORIUS 2019 METAIS

(patikslinta 2019-09-24)

Data

Renginys

Sausis-gruodis

Didžiojo Prizo Serijos turnyras „Dipris“. Du turnyrai metuose.

 

Kovo 22 d.

Klubo visuotinis susirinkimas.

 

Balandžio 13 d.

Vaikų greitųjų šachmatų turnyras Suvalkijos pavasaris 2019.

 

Balandžio 28 d.

Seniūnijų komandinės, greitieji.

 

Gegužės 23 d.

Klubo visuotinis susirinkimas.

 

Gegužės 25 d.

(atkelta iš spalio)

Vilkaviškio rajono greitųjų  šachmatų pirmenybės (atsakingas Rolandas). Reitingas.

Atranka į turnyrą  „Čempiono Karūna“ .

Gegužės 26 d.

Punsko viršaičio taurės turnyras (Lenkijoje).

 

Birželio 23 d.

(perkelta iš gegužės)

Paežerių dvaro taurė (atsakinga Dalia).

Atranka į turnyrą „Čempiono Karūna“.

Liepos 6, 7 d.

Šachmatininkų stovykla (atsakinga Areta).

 

Liepos 20 d.

Šachmatų diena:  Turnyras miesto aikštėje Vilkaviškio seniūno taurei laimėti (atsakinga Dalia).

Atranka į turnyrą  „Čempiono Karūna“.

Rugsėjo 14 d.

Vilkaviškio rajono žaibo šachmatų pirmenybės (atsakingas Ovidijus). Reitingas.

Atranka į turnyrą  „Čempiono Karūna“.

Spalio 5 d.

UAB „Art Glacio“ taurės turnyras (atsakinga Dalia).

Atranka į turnyrą  „Čempiono Karūna“.

Spalio 26, 27 d.

Standartinių šachmatų pirmenybės rajono mero Taurei laimėti (atsakingas Audrius). Reitingas.

Atranka į turnyrą „Čempiono Karūna“.

Lapkričio 9, gruodžio 7,8

Sūduvos šachmatų lyga (atsakingas Rolandas). Reitingas.

 

Lapkričio 10 d.

Vaikų greitųjų šachmatų turnyras "Auksaspalvis ruduo 2019" (atsakinga Edita). Reitingas.

 

Lapkričio 17 d.

ČEMPIONO KARŪNA (atsakinga Dalia).

Dalyvio teisę jau turi G.Kalvaitis (2018 čempionas) ir G.Janulaitis (2018 vicečempionas).

ČEMPIONO KARŪNA BM12 (atsakinga Edita).

Gruodis

UAB „Stop“ pereinamosios taurės turnyras.

 

Gruodis

planuojama - gruodžio 4-8 d.

Išvyka į Europos greitųjų ir žaibo čempionatą.