Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.



GENS UNA SUMUS












Šachmatai nepanašūs į tikrą gyvenimą... šachmatai turi taisykles!

Renginiai 2017

 

ŠACHMATŲ KLUBO „ŠIRVINTA” VEIKLOS KALENDORIUS

2017 METAIS

Data

Renginys

Atsakingas

Kartą per mėnesį

Vilkaviškio Šachmatų Formulė.

S.Kružinauskas

Sausis-birželis

Didžiojo Prizo Serija, pirmas turnyras

S.Kružinauskas

Sausis – balandis

Sūduvos Šachmatų Lyga

S.Kružinauskas

Sausis – kovas

Lietuvos Šachmatų Lyga

R.Martinkus

Sausio 28

Žalgirio draugijos komandinės varžybos

S.Kružinauskas

Vasario  11-12

Standartinių šachmatų vaikų atrankinis turnyras.

D.Jaškūnienė

Kovo 4

Atviras turnyras „Mažasis Suvalkijos pavasaris 2017“ .

D.Jaškūnienė

Kovo 16

Kovo 16 d. klubo visuotinis susirinkimas.

S.Kružinauskas

Balandžio 29 d.

Atviras turnyras „Suvalkijos pavasaris 2017 “ .

R.Martinkus,

Liepos 1 d.

X PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS

 

Liepa  8-9 d.

Šachmatininkų stovykla.

S.Kružinauskas

Liepos 20 d. 17:30

Šachmatų diena:  Turnyras miesto aikštėje. Atranka į "Čempiono Karūną".

S.Kružinauskas

Rugsėjis-gruodis

Didžiojo Prizo Serija, antras turnyras

S.Kružinauskas

Rugsėjo 10 d.

Rugsėjo 24 d.

UAB "Stop" pereinamosios taurės turnyras. Atranka į "Čempiono Karūna" turnyrą.

Vilkaviškio rajono žaibo šachmatų pirmenybės. Atranka į "Čempiono Karūna" turnyrą.

S.Kružinauskas

R.Martinkus

vyksta

Sūduvos Šachmatų Lyga

S.Kružinauskas

Spalis 21-22

Lietuvos komandų greitųjų šachmatų pirmenybės

S.Kružinauskas

Spalio 14 d.

Atvirosios Vilkaviškio rajono greitųjų šachmatų pirmenybės. Atranka į "Čempiono Karūna" turnyrą.

D.Jaškūnienė

Lapkričio 4-5

Standartinių šachmatų pirmenybės rajono mero Taurei laimėti. Atranka į "Čempiono Karūna" turnyrą.

S.Kružinauskas

Lapkritis 19

Vilkaviškio rajono „Čempiono Karūna“. Dalyviai - Vilkaviškio rajono gyventojai 2017 metais rajono varžybose užėmę 1-5 vietas, praėjusių metų du finalininkai, Lietuvos pirmenybių, čempionatų  prizininkai,  klubo “Širvinta” pakviesti šachmatininkai. KELIALAPIUS TURI:

  1. Stasys Kružinauskas, 2016 čempionas.
  2. Paulius Ulevičius, 2016 finalininkas.
  3. Ovidijus Vyšniauskas, Vilkaviškio seniūno taurė.
  4. Dalia Jaškūnienė, Vilkaviškio seniūno taurė.
  5. Vidmantas Liubinas, Vilkaviškio seniūno taurė.
  6. Gintautas Kalvaitis, Vilkaviškio seniūno taurė.
  7. Gintautas Jurkšas, UAB „Stop“ taurė.
  8. Augustė Jaškūnaitė, UAB „Stop“ taurė.
  9. Areta Jaškūnaitė, rajono pirmenybės „žaibas“.
  10. Povilas Dadurka, rajono pirmenybės „žaibas“.
  11. Rokas Pauža, rajono pirmenybės „žaibas“.
  12. Vytautas Miknevičius, rajono pirmenybės „žaibas“.
  13. Albertas Janulaitis, rajono pirmenybės „greitieji“;
  14. Gintautas Janulaitis, rajono pirmenybės „greitieji“;
  15. ...... ????

S.Kružinauskas

Gruodis

Lietuvos „žaibo“ ir greitųjų šachmatų čempionatas

S.Kružinauskas

Gruod 28

Gruodžio 28 d. Kalėdinis turnyras klubo nariams.

S.Kružinauskas,

 

  1. Renginiuose, kuriems skiriami klubo ar savivaldybės pinigai , klubo narių startiniai mokesčiai mažinami 50 proc.
  2. Nuostatai renginiui t.b. patvirtinami ne mažiau kaip mėnuo iki varžybų.

ĮVYKO:

LIETUVOS šACHMATŲ LYGOJE Vilkaviškio šachmatų klubo "Širvinta" komanda buvo reitinguota keturiolikta, o galutinėje įskaitoje užėmė dvyliktą vietą.

Martinkus Rolandas žaidė 6 partijas surinko 2 taškus; Vysniauskas Ovidijus +1,5; Janulaitis Albertas +5,5; Dadurka Povilas +5; Jaskunaite Areta +1,5; Ulevicius Paulius +0,5; Jaskunaite Auguste +0,5;

BALANDŽIO 23 D. FINIŠAVO SŪDUVOS ŠACHMATŲ LYGA

1. Jurbarko "Bokštas"; 2. Vilkaviškio "Širvinta"; 3. Kazlų Rūdos "Miškas".

Asmeniniai klubo komandos narių rezultatai : Vyšniauskas Ovidijus 1,5 : 1,5; Kalvaitis Gintautas 5:2; Kružinauskas Stasys  5,5:1,5; Balanda Audrius  5:0; Jaškūnienė Dalia 1:1; Čibirkienė Rasa 1,5:0,5; Liubinas Vidmantas 0,5:1,5

Sūduvos Šachmatų Lygos "žaibas:

"M" turnyras: 1. Pijus Greičius, 2. Meida Nausėdaitė, 3.Kajus Kuncaitis, 4.Paulius Meškauskas.

"D" turnyras: 1.Edmundas Jauniškis,2.Rolandas Martinkus, 3.Valentinas Jankūnas, 4.Marius Jakštas, 5.Stasys Kružinauskas.

DIDŽIOJO PRIZO SERIJOS pirmojo turnyro (sausis- birželis) nugalėtoju tapo marijampolietis Dainius Smolenskas. Antras Audrius Balanda ir trečias Gintautas Kalvaitis (abu iš Vilkaviškio).

ŠACHMATININKŲ STOVYKLA liepos 8 dieną: Nugalėtojais tapo Deimanto komanda (+ Matas, Aldona, Edmundas) lygioje kovoje papildomų rodiklių pagalba įveikę Pijaus komandą (+Kotryna, Izabelė, Valentinas).

TARPTAUTINĖS ŠACHMATŲ DIENOS PROGA VILKAVIŠKIO SENIŪNO TAURĖS TURNYRE liepos 20 d. nugalėtojais tapo 1. Ovidijus Vyšniauskas (Vilkaviškis); 2. Raimondas Žemaitis; 3. Marius Jakštas (abu Kazlų Rūda).

SEPTINTOJO UAB "STOP" PEREINAMOSIOS TAURĖS TURNYRO rugsėjo 10 d. nugalėtojai: 1. Kotarski Bartosz, Lomža; 2. Kasparavičius Laimutis, Šakiai; 3. Teleiša Vytautas 70, Marijampolė. G.Jurkšas ir Aug.Jaškūnaitė papildė pretendentų sąrašą į turnyrą "Čempiono Karūna".