Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.



GENS UNA SUMUS












Šachmatai nepanašūs į tikrą gyvenimą... šachmatai turi taisykles!

Renginiai 2017

 

ŠACHMATŲ KLUBO „ŠIRVINTA” VEIKLOS KALENDORIUS

2017 METAIS

Data

Renginys

Atsakingas

Kartą per mėnesį

Vilkaviškio Šachmatų Formulė.

S.Kružinauskas

Sausis-birželis

Didžiojo Prizo Serija, pirmas turnyras

S.Kružinauskas

Sausis – balandis

Sūduvos Šachmatų Lyga

S.Kružinauskas

Sausis – kovas

Lietuvos Šachmatų Lyga

R.Martinkus

Sausio 28

Žalgirio draugijos komandinės varžybos

S.Kružinauskas

Vasario  11-12

Standartinių šachmatų vaikų atrankinis turnyras.

D.Jaškūnienė

Kovo 4

Atviras turnyras „Mažasis Suvalkijos pavasaris 2017“ .

D.Jaškūnienė

Kovo 16

Kovo 16 d. klubo visuotinis susirinkimas.

S.Kružinauskas

Balandžio 29 d.

Atviras turnyras „Suvalkijos pavasaris 2017 “ .

R.Martinkus,

Liepos 1 d.

X PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS

 

Liepa  8-9 d.

Šachmatininkų stovykla.

S.Kružinauskas

Liepos 20 d. 17:30

Šachmatų diena:  Turnyras miesto aikštėje. Atranka į "Čempiono Karūną".

S.Kružinauskas

Rugsėjis-gruodis

Didžiojo Prizo Serija, antras turnyras

S.Kružinauskas

Rugsėjo 10 d.

Rugsėjo 24 d.

UAB "Stop" pereinamosios taurės turnyras

Vilkaviškio rajono žaibo šachmatų pirmenybės

S.Kružinauskas

R.Martinkus

Rugsėjis-Gruodis

Sūduvos Šachmatų Lyga

S.Kružinauskas

Spalis

Lietuvos komandų greitųjų šachmatų pirmenybės

S.Kružinauskas

Spalio 15 d.

Atvirosios Vilkaviškio rajono greitųjų šachmatų pirmenybės

D.Jaškūnienė

Lapkričio 3-4-5

Standartinių šachmatų pirmenybės rajono mero Taurei laimėti.

S.Kružinauskas

Lapkritis 19

Vilkaviškio rajono „Čempiono Karūna“. Dalyviai - Vilkaviškio rajono gyventojai 2017 metais rajono varžybose užėmę 1-5 vietas, praėjusių metų du finalininkai, Lietuvos pirmenybių, čempionatų  prizininkai,  klubo “Širvinta” pakviesti šachmatininkai. KELIALAPIUS TURI:

  1. Stasys Kružinauskas, 2016 čempionas.
  2. Paulius Ulevičius, 2016 finalininkas.
  3. Ovidijus Vyšniauskas, Seniūno taurė.
  4. Dalia Jaškūnienė, Seniūno taurė.
  5. Vidmantas Liubinas, Seniūno taurė.
  6. Gintautas Kalvaitis, Seniūno taurė.

S.Kružinauskas

Gruodis

Lietuvos „žaibo“ ir greitųjų šachmatų čempionatas

S.Kružinauskas

Gruod 28

Gruodžio 28 d. Kalėdinis turnyras klubo nariams.

S.Kružinauskas,

 

  1. Renginiuose, kuriems skiriami klubo ar savivaldybės pinigai , klubo narių startiniai mokesčiai mažinami 50 proc.
  2. Nuostatai renginiui t.b. patvirtinami ne mažiau kaip mėnuo iki varžybų.

ĮVYKO:

LIETUVOS šACHMATŲ LYGOJE Vilkaviškio šachmatų klubo "Širvinta" komanda buvo reitinguota keturiolikta, o galutinėje įskaitoje užėmė dvyliktą vietą.

Martinkus Rolandas žaidė 6 partijas surinko 2 taškus; Vysniauskas Ovidijus +1,5; Janulaitis Albertas +5,5; Dadurka Povilas +5; Jaskunaite Areta +1,5; Ulevicius Paulius +0,5; Jaskunaite Auguste +0,5;

BALANDŽIO 23 D. FINIŠAVO SŪDUVOS ŠACHMATŲ LYGA

1. Jurbarko "Bokštas"; 2. Vilkaviškio "Širvinta"; 3. Kazlų Rūdos "Miškas".

Asmeniniai klubo komandos narių rezultatai : Vyšniauskas Ovidijus 1,5 : 1,5; Kalvaitis Gintautas 5:2; Kružinauskas Stasys  5,5:1,5; Balanda Audrius  5:0; Jaškūnienė Dalia 1:1; Čibirkienė Rasa 1,5:0,5; Liubinas Vidmantas 0,5:1,5

Sūduvos Šachmatų Lygos "žaibas:

"M" turnyras: 1. Pijus Greičius, 2. Meida Nausėdaitė, 3.Kajus Kuncaitis, 4.Paulius Meškauskas.

"D" turnyras: 1.Edmundas Jauniškis,2.Rolandas Martinkus, 3.Valentinas Jankūnas, 4.Marius Jakštas, 5.Stasys Kružinauskas.

DIDŽIOJO PRIZO SERIJOS pirmojo turnyro (sausis- birželis) nugalėtoju tapo marijampolietis Dainius Smolenskas. Antras Audrius Balanda ir trečias Gintautas Kalvaitis (abu iš Vilkaviškio).

ŠACHMATININKŲ STOVYKLA liepos 8 dieną: Nugalėtojais tapo Deimanto komanda (+ Matas, Aldona, Edmundas) lygioje kovoje papildomų rodiklių pagalba įveikę Pijaus komandą (+Kotryna, Izabelė, Valentinas).

TARPTAUTINĖS ŠACHMATŲ DIENOS PROGA VILKAVIŠKIO SENIŪNO TAURĖS TURNYRE nugalėtojais tapo 1. Ovidijus Vyšniauskas (Vilkaviškis); 2. Raimondas Žemaitis; 3. Marius Jakštas (abu Kazlų Rūda).

Rezultatai

  1. Vyšniauskas Ovidijus, Vilkaviškis
  2. Žemaitis Raimondas, Kazlų Rūda
  3. Jakštas Marius, Kazlų Rūda
  4. Kružinauskas Stasys, Vilkaviškis
  5. Smolenskas Dainius, Marijampolė
  6. Jaškūnienė Dalia, Giedriai
  7. Bubnys Marius, Kaunas
  8. Sabatauskas Julius, Alytus
  9. Liubinas Vidmantas, Alvitas
  10. Kalvaitis Gintautas, Vilkaviškis
  11. Dadurka Povilas, Vilkaviškis
  12. Daugirda Kazimieras, Marijampolė
  13. Navasaitis Mykolas, Kazlų Rūda
  14. Ratkevičius Andrius, Kaunas
  15. Jaškūnaitė Areta, Giedriai
  16. Rimaitis Vaidas, Vilkaviškis
  17. Bikauskas Arnas, Alvitas
  18. Biveynis Alexander, Kaunas
  19. Navasaitis Kipras, Kazlų Rūda
  20. Kriščiūnaitė Beatričė, Pilviškiai
  21. Bagdzevičius Deimantas, Pilviškiai