Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUS











Dėkojame prisidėjus prie mūsų klubo rėmimo !!!

Naujienos

 

Turnyras pirmą kartą vyks  Alytaus rajone, Luksnėnų k., Sodų 26. Šeimininkas, Mataitis Teodoras,  paruošė 50 vietų.

Varžybos liepos 5 d. Valgis iš lauknešėlių.

Žaidėjas
1.       Skripkiūnas Benas, Alytus
2.       Karpiejus Edvardas, Alytus
3.       Januškeviičus Mantas, Alytus
4.       Žiukas Saulius, Alytus
5.       Navickas Nojus, Alytus
6.       Žiukaitė Ieva, Alytus
7.       Bikauskas Arnas, Alvitas
8.       Janulaitis Gintautas, Vilkaviškis
9.       Sabatauskas Julius 60, Alytus
10.    Astrauskas Regimantas, Kaunas
11.    Lukoševičius Ervydas 70, Marijampolė
12.    Gailiūnas Vytautas 70, Kaunas
13.    Rauduvė Algirdas 60, Kaunas
14.    Ridzvanavičius Jonas 70, Kaunas
15.    Paškauskas Zenonas 80, Kaunas
16.    Radzevičius Žydrūnas, Kalvarija
17.    Radzevičius Martynas, Kalvarija
18.    Vencas Martynas, Kalvarija
19.    Bukleris Dainius, Alytus
20.    Mackevičius Darvydas, Alytus
21.    Kajokas Arminas, Alytus
22.    Girdžius Steponas 60, Alytus
23.    Ivaškevičius Linvydas, Alytus
24.    Višinskas Steponas, Alytus
25.    Makauskas Viktoras, Alytus
26.    Jakštas Marius, Kazlų Rūda
27.    Navasaitis Mykolas 70, Kazlų Rūda
28.    Zukowski Jan 60, Lenkija
29.    Wolyniec  Edmundas, Punskas
30.    Sulikienė Kristina, Rokai
31.    Kasparavičius Viktoras 60, Šakiai
32.    Prostsevichus Vladislav 60, Kaunas
33.    Kasparavičius Laimutis 60, Šakiai
34.    Kružinauskas Stasys 60, Vilkaviškis
35.    Veršila Jonas 60, Kaunas
36.    Džervus Jonas 60, Birštonas
37.    Sidaravičius Leonas 70, Kazlų Rūda
38.    Novikovas Eugenijus, Kaunas
39.    Mataitis Teodoras 60, Luksnėnai
40.    Žemaitis Raimondas 70, Kazlų Rūda
41.    Veiverys Rytis, Kaunas
42.    Zinkus Kazys 70, Kaunas
43.    Raižys Arvydas 60, Kaunas
44.    Daugirda Kazys 70, Marijampolė
45.    Grinkevičius Alvydas Šakiai
46.    Masaitis Antanas, Kaunas
47.

 

2020.03.01.rezultatai.

2020.02.16 rezultatai.

Visų etapų suvestinė.

 

VŠF turnyrus laimėjo:

2010 m. - Teleiša Vytautas, Marijampolė

2011 m. - Ridzvanavičius Jonas, Kaunas

2012 m. - Teleiša Vytautas, Marijampolė

2013 m. - Pultinevičius Paulius, Marijampolė

2014 m. - Kasparavičius Laimutis, Šakiai

2015 m. - Žukauskas Arnas, Marijampolė

2016 m. - Kasparavičius Laimutis, Šakiai

2017 m. - Kasparavičius Laimutis, Šakiai

2018 m. - Kasparavičius Laimutis, Šakiai

2019 m. - Kasparavičius Laimutis, Šakiai

UAB "Stop" taurę iškovojo:

2011 m. - Teleiša Vytautas, Marijampolė

2012 m. - Česnavičius Vilmantas, Kazlų Rūda

2013 m. - Martinkus Rolandas, Marijampolė

2014 m. - Janulaitis Albertas, Vilkaviškis

2015 m. - Pultinevičius Paulius, Marijampolė

2016 m. - Janulaitis Albertas, Vilkaviškis

2017 m. - Kotarski Bartosz, Lomža, Lenkija

2018 m. - Kasparavičius Laimutis, Šakiai

2019 m. - Kasparavičius Laimutis, Šakiai