Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUS











Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ dėkoja savo rėmėjams: rajono Savivaldybei, UAB „Santakos laikraštis“, ŽŪK „Senoji kryžkelė“, UAB „Lugvita“, UAB „Art Glacio“ bei Gintaro Urbšio IĮ. Taip pat partneriams – Vilkaviškio kultūros centrui, Vaikų ir jaunimo centrui, rajono Sporto mokyklai, Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui, „UAB „Teivida“ bei VšĮ „Požiūro taškas“ steigėjai Kristinai Sinkevičienei. Taip pat visiems, kurie parėmė klubą, pravesdami 2 proc.

Greitųjų šachmatų pirmenybės

Pirmenybės vyko dviejose grupėse, šveicariška sistema, devyni ratai.

A grupė

1 Kalvaitis Gintautas (S) 7,0 37.5
2 Žemaitis, Raimondas (S60) 6,5 36.0
3 Janulaitis Tomas (S) 6,5 35.5
4 Vyšniauskas Ovidijus (S) 6,0 36.5
5 Česnavičius Vilmantas (S) 5,5 34.0
6 Grinius Viktoras (S60) 5,5 33.0
7 Jurkšas Gintautas (S60) 5,0 36.0
8 Janulaitis Gintautas (S) 5,0 34.0
9 Liubinas Vidmantas (S60) 5,0 30.5
10 Miknevičius Vytautas (S60) 4,5 38.5
11 Grinius Vytautas (S60) 4,5 31.5
12 Čibirkienė Rasa (M) 4,5 26.0
13 Kružinauskas Stasys (S) 4,0 25.5
14 Jaškūnaitė Areta (9-12) 3,5 33.0
15 Galinytė Aistė (M) 3,5 28.0
16 Slikas Povilas (9-12) 3,0 29.0
17 Sankauskienė Vytautė (M) 1,5 28.5
18 Gorskis Vladas (S) 0,0 28.5

 

B grupė

1 Janulaitis Albertas (B 5-8) 8,5 37.5
2 Ulevičius Paulius (B 5-8) 7,0 39.0
3 Jaškūnaitė Augustė (M 5-8) 7,0 37.5
4 Dadurka Povilas (B 5-8) 6,5 36.5
5 Mickevičius Laurynas (B 5-8) 6,0 37.5
6 Pauža Rokas (B 5-8) 5,5 38.5
7 Izokaitis Henrikas (B 5-8) 5,0 34.0
8 Smolenskas Lukas (B 1-4) 5,0 33.0
9 Sankauskas Deimantas (B 1-4) 4,5 37.0
10 Sabaliauskas Paulius (B 5-8) 4,5 33.5
11 Laskevičius Benas (B 1-4) 4,5 32.5
12 Jaškūnas Aistis (B 1-4) 4,5 28.5
13 Aušiūraitis Gustas (B 1-4) 4,5 27.0
14 Dailidavičius Rokas (B 1-4) 4,5 27.0
15 Bulvičius Danielius (B 1-4) 4,5 27.0
16 Kochanskis Raimondas (B 5-8) 4,5 25.5
17 Pauža Mykolas (B 1-4) 4,0 33.0
18 Izokaitis Airidas (B 5-8) 4,0 32.0
19 Ulevičiūtė Viktorija (M 1-4) 4,0 29.0
20 Valenta Henrikas (B 1-4) 3,5 30.5
21 Pangonytė Urtė (M 1-4) 3,0 26.0
22 Strakalaitė Austėja (M 1-4) 2,0 28.0
23 Andriukaitytė Solveiga (M 1-4) 1,0 27.5