Categories: General
      Date: Rgp 17, 2019
     Title: Turnyru paminėjo Šachmatų dieną.

Liepos pabaigoje, Jono Basanavičiaus aikštėje, šurmuliavo šachmatininkų būrys. Apie 30 žaidėjų sėdo prie žaidimo lentų greitųjų šachmatų turnyre, o kiti, kurie nedrįso jame kovoti, rinkosi prie gigantiškų šachmatų. Taip susirinkusieji smagiai leido laiką, švęsdami Tarptautinę šachmatų dieną.

Sveikinimo žodį taręs Vilkaviškio seniūnas Remigijus Kurauskas pasidžiaugė, jog į turnyrą atvyko šachmatų entuziastų iš įvairiausių Lietuvos rajonų ir miestų, visiems palinkėjo sėkmės.

Kalbėjo ir turnyro direktorė Dalia Jaškūnienė bei teisėja Areta Jaškūnaitė, buvo primintos šachmatų FIDE taisyklės, paaiškinta varžybų tvarka.

Turnyre buvo žaidžiama 7 ratų sistema. Šiam įpusėjus, pradėjo aiškėti nugalėtojas. Juo tapo Merūnas Liaucys iš Kauno, nepralaimėjęs nė vienos partijos ir surinkęs 7 taškus iš 7 galimų. Antrąją vietą, paskutiniame rate nugalėjęs vilnietį Andrių Mulevičių, pelnė Raimondas Žemaitis iš Kazlų Rūdos, surinkęs 5,5 taško. Trečiąją vietą su 5 taškais užėmė vilkaviškietis Gintautas Kalvaitis.

Geriausia žaidėja tarp moterų pripažinta Kristina Sulikienė (4,5 tšk.). Bendroje įskaitoje ji buvo šešta iš 29 turnyro dalyvių.