Categories: General
      Date: Geg 25, 2014
     Title: Vilkaviškio sporto mokyklos 50-mečio greitųjų šachmatų pirmenybės

Gegužės 25 dieną įvyko Vilkaviškio rajono sporto mokyklos 50-mečio garbei surengtos greitųjų šachmatų varžybos. Populiarindami šį žaidimą rajono moksleivių ir gyventojų tarpe kvietėme dalyvauti ir kaimyninių rajonų šachmatininkus. Atvyko žaidėjai iš Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Prienų. Visą dieną trukusiose varžybose buvo išaiškinti geriausi greitai žaidžiantys šachmatininkai.
Viso dalyvavo 32 žaidėjai.

Pirmąją vietą, taurę ir medalį iškovojo jau daug patirties įvairiose varžybose įgijusi „Aušros“ gimnazijos dešimtos klasės moksleivė Areta Jaškūnaitė. Antroji vieta ir atitinkamo laipsnio medalis atiteko Gintautui Kalvaičiui, o trečios vietos medaliu tenkinosi aštuntos klasės moksleivis Albertas Janulaitis. Visi lyderiai iš Vilkaviškio ir surinko atitinkamai 7, 6,5 ir 6 taškus iš 9 galimų.

Vilkaviškio rajono sporto mokyklos dėka šioms varžyboms buvo skirta daugiau apdovanojimų. Medaliais ir diplomais apdovanoti: 1-2 klasių grupėje Benediktas Vilkys iš Marijampolės; 3-4 kl. gr. Smolenskas Lukas iš Vilkaviškio; 5-6 kl. gr. Ulevičius Paulius iš Giedrių. Antros vietos diplomais apdovanoti 1-2 kl. gr. Sankauskas Deimantas (Vilkaviškis), 3-4 kl. gr. Aušiuraitis Gustas ir 5-6 kl.gr. Mickevičius Laurynas (abu iš Kybartų). Trečios vietos diplomai įteikti Jaškūnui Aisčiui (1-2 kl., Giedriai), Valentai Henrikui (3-4 kl., Kybartai), Jaškūnaitei Augustei (5-6 kl., Giedriai).

Paskatinamaisiais diplomais pagerbtos trys jauniausios varžybų dalyvės Pangonytė Urtė, Kanclerytė Vesta ir Mačiulaitytė Gabija.

Vyrų grupėje nepralenkiamas (9 taškai iš tiek pat galimų) buvo Vilkaviškio rajono sporto mokyklos treneris Rolandas Martinkus iš Marijampolės. Moterų grupėje, surinkusi pusę visų galimų taškų, iškovojo Dalia Jaškūnienė. Senjorų nugalėtoju (6,5 taško) tapo Kazlų Rūdos gyventojas Raimondas Žemaitis.

Martinkus R., Jaškūnaitė Areta, Kalvaitis G., Žemaitis R., Janulaitis A. Grinius Viktoras iškovojo teisę  dalyvauti Rajono Super Taurės turnyre.