Didžiausias ginklas šachmatuose turėti sekantį ėjimą.

Skelbimai

Spa 17, 2019

Fišerio šachmatų turnyras, skirtas UAB „Art Glacio" taurei laimėti.

Spalio 5 dieną vyko Fišerio šachmatų (CHESS960) turnyras, skirtas UAB „Art Glacio" taurei laimėti. Miesto centre, buvusio restono „Erdvė" patalpose, susirinko nemažas būrys šio žaidimo mėgėjų.

Įrašė: Dalia

Po atkaklios kovos UAB „Art Glacio" taurę iškovojo svečias iš Kauno Danas Domanaitis. Antrąją vietą užėmė vilkaviškietis Aušros gimnazijos moksleivis Povilas Dadurka, o trečiąją – kaunietis Tomas Zakarevičius.

Vaikų grupėje iki 12 metų nugalėjo svečias iš Kaliningrado Ilja Putintsev .  Antrąją ir trečiąją vietas iškovojo  Vilkaviškio pradinės mokyklos moksleivės  Augustė Ovčinikova ir Laura Maurutytė.

Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis rėmėjo dovanėlėmis.

Straipsniai

Puslapis 1 iš 3  > >>

Spa 4, 2019

Gražų rudens savaitgalį Vilkaviškio ir kitų rajonų šachmatininkai susirinko į varžybas Vilkaviškio kultūros centre.