Didžiausias ginklas šachmatuose turėti sekantį ėjimą!

Archyvas

Spa 4, 2019

Paaiškėjo šachmatų žaibo pirmenybių nugalėtojai

Gražų rudens savaitgalį Vilkaviškio ir kitų rajonų šachmatininkai susirinko į varžybas Vilkaviškio kultūros centre.

Įrašė: Dalia

Entuziastus pasveikino ne tik turnyro rengėjai, bet ir Savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Seimo narys kraštietis Algirdas Butkevičius.

Atvirose pirmenybėse dalyvavo gausus būrys žaidėjų iš Vilkaviškio, Marijampolės, Kauno, Alytaus, Vilniaus bei kaimyninės Lenkijos. Pasibaigus kovoms, šachmatininkų laukė apdovanojimai.

Turnyro nugalėtojo taurė iškeliavo į Kauną. Ją iškovojo Merūnas Liaucys. Antrąją vietą užėmė Kristina Sulikienė iš Rokų, o trečiąją – vilkaviškietis Albertas Janulaitis. Jis taip pat iškovojo ir vilkaviškiečių taurę. Sidabro medaliu pasipuošė Ovidijus Vyšniauskas, o bronzos – „Aušros“ gimnazijos moksleivis Povilas Dadurka.

Pirmenybių medalius atskirose įskaitose tarp vilkaviškiečių pasidalijo Raimondas Žemaitis (S65+ grupė), Stasys Kružinauskas (S50+ grupė), moterų įskaitoje – Areta Jaškūnaitė. U18 grupės nugalėtojais tapo Povilas Dadurka, Martynas Ignatavičius ir Augustė Jaškūnaitė, U14 – Arnas Bikauskas, Aistis Jaškūnas ir Austėja Murauskaitė, o U10 – Laura Maurutytė, Deimantas Bagdzevičius ir Augustė Ovčinikova.

Kitas Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ organizuojamas renginys vyks jau spalio 5 d. Jame bus varžomasi dėl UAB „Art Glacio“ taurės. Šis turnyras neįprastas, jame bus žaidžiama pagal Fišerio šachmatų (Chess 960) taisykles.