Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUSLinksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų !!!

Skelbimai

Rgp 17, 2019

Turnyru paminėjo Šachmatų dieną.


Liepos pabaigoje, Jono Basanavičiaus aikštėje, šurmuliavo šachmatininkų būrys. Apie 30 žaidėjų sėdo prie žaidimo lentų greitųjų šachmatų turnyre, o kiti, kurie nedrįso jame kovoti, rinkosi prie gigantiškų šachmatų. Taip susirinkusieji smagiai leido laiką, švęsdami Tarptautinę šachmatų dieną.

Įrašė: Audrius

Sveikinimo žodį taręs Vilkaviškio seniūnas Remigijus Kurauskas pasidžiaugė, jog į turnyrą atvyko šachmatų entuziastų iš įvairiausių Lietuvos rajonų ir miestų, visiems palinkėjo sėkmės.

Kalbėjo ir turnyro direktorė Dalia Jaškūnienė bei teisėja Areta Jaškūnaitė, buvo primintos šachmatų FIDE taisyklės, paaiškinta varžybų tvarka.

Turnyre buvo žaidžiama 7 ratų sistema. Šiam įpusėjus, pradėjo aiškėti nugalėtojas. Juo tapo Merūnas Liaucys iš Kauno, nepralaimėjęs nė vienos partijos ir surinkęs 7 taškus iš 7 galimų. Antrąją vietą, paskutiniame rate nugalėjęs vilnietį Andrių Mulevičių, pelnė Raimondas Žemaitis iš Kazlų Rūdos, surinkęs 5,5 taško. Trečiąją vietą su 5 taškais užėmė vilkaviškietis Gintautas Kalvaitis.

Geriausia žaidėja tarp moterų pripažinta Kristina Sulikienė (4,5 tšk.). Bendroje įskaitoje ji buvo šešta iš 29 turnyro dalyvių.

 

„Santakos“ inf.

Straipsniai

Sau 5, 2021
Įrašė: Dalia

Spalvingas kalėdinių eglučių sambūris Vilkaviškio centre šiemet jau trečią kartą pradžiugino žmonių širdis ir akis. Jo kūrėjai buvo įvertinti virtualiame Savivaldybės administracijos organizuotame renginyje.

 

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Grd 20, 2020
Įrašė: Dalia

Praėjusią savaitę Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ paminėjo 25-erių metų sukaktį. Vienu metu atrodė, kad Kęstučio Dambravos įkurtam klubui nelemta toliau gyvuoti, tačiau maždaug prieš dešimtmetį kelių entuziastų dėka „Širvinta“ vėl ėmė burti šios sporto šakos atstovus.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Lap 26, 2020
Įrašė: Dalia

Koronavirusas griauna daugelio sportininkų planus. Tarp jų – ir šachmatininkų. Pastarieji nuo įprasto žaidimo jau perėjo prie nuotolinių kovų internete.

 

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Spa 29, 2020
Įrašė: Dalia

Vilkaviškio šachmatininkai toliau aktyviai dalyvauja įvairiose varžybose, vykstančiose tiek mūsų rajone, tiek kituose Lietuvos miestuose.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>