Didžiausias ginklas šachmatuose turėti sekantį ėjimą!

Archyvas

Geg 29, 2019

Vilkaviškio rajono savivaldybės greitųjų šachmatų pirmenybės

Š. m. gegužės 25 d. Vilkaviškio VJC vyko atviros Vilkaviškio rajono savivaldybės greitųjų šachmatų pirmenybės. Varžybose dalyvavo šachmatininkai ne tik iš Vilkaviškio, bet ir Marijampolės, Raseinių, Ariogalos, Punsko, Kazlų Rūdos.

Įrašė: Audrius

Šiose varžybose pagrindinę taurę laimėjo svečias iš Marijampolės Darius Babrauskas. Dėl kitų prizinių vietų atkakli kova vyko iki paskutinio rato. Antrąją vietą užėmė svečias iš Ariogalos Donatas Bartkus, surinkęs 7 taškus iš 9. Tiek pat taškų surinkusiam moksleiviui iš Marijampolės Benediktui Vilkiui atiteko trečioji vieta. Papildomose kategorijose medalius iškovojo: moterų – Dalia Jaškūnienė (Vilkaviškis), veteranų S50 – Jonas Kubilius (Raseiniai), senjorų S65 – Leonas Sidaravičius (Kazlų Rūda), vaikų U18 – Martynas Ignatavičius (Vilkaviškis), vaikų U14 – Arnas Bikauskas (Vilkaviškis), vaikų U10 – Augustė Ovčinikova (Vilkaviškis).

Vilkaviškiečių tarpe pagrindinius prizus susirinko jaunimas. Vilkaviškiečių taurę iškovojo Augustė Jaškūnaitė. Antrąją vietą užėmė Martynas Ignatavičius, o trečiąją – Arnas Bikauskas. Papildomose kategorijose prizininkai vilkaviškiečiai: moterų (merginų) – Augustė Jaškūnaitė, veteranų S50 –Stasys Kružinauskas, senjorų S65 – Raimondas Žemaitis, vaikų U18 – Augustė Jaškūnaitė, Martynas Ignatavičius, vaikų U14 – Arnas Bikauskas, Aistis Jaškūnas, vaikų U10 –Augustė Ovčinikova, Deimantas Bagdzevičius ir Indrė Kasiliauskaitė.