Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.GENS UNA SUMUS
Šachmatai nepanašūs į tikrą gyvenimą... šachmatai turi taisykles!

Skelbimai

Kov 22, 2017

Kovos prie juodai baltos lentos


Kovo 21 dieną Virbalio pagrindinės mokyklos mokiniai turėjo proga išbandyti vienas kito ir savo jėgas prie juodai baltos – šachmatų – lentos.

 

 

Įrašė: Audrius

Mokyklos šachmatų pirmenybes mokiniams organizavo ir joms teisėjavo Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ narys Audrius Balanda. Pirmenybėse panoro dalyvauti 26 mokiniai. Pradinukų tarpe stipriausi buvo ir medalius laimėjo: Matas Varžukas (III vieta berniukų tarpe), Gustis Demeškevičius (II vieta berniukų tarpe), Emilis Rakauskas (I vieta berniukų tarpe), Fausta Stepanovaitė (III vieta mergaičių tarpe), Rugilė Murauskaitė (II vieta mergaičių tarpe), Austėja Murauskaitė (I vieta mergaičių tarpe). Vyresnieji stipriausieji: Steponas Bruožys (III vieta berniukų tarpe), Arnas Stasiulionis (II vieta berniukų tarpe), Dominykas Kalvaitis (I vieta berniukų tarpe). Vyresnių mergaičių kategorijoje vienintelė ir pati stipriausia tapo Viktorija Devokaitytė (I vieta).

O iš visų mokinių geriausiai šachmatais žaidžia, nugalėtojų nugalėtojais tapo ir po taurę laimėjo: Austėja Murauskaitė (I vieta mergaičių tarpe) ir Emilis Rakauskas (I vieta berniukų tarpe).

Giedrė Ožalienė

 

Naujienos

Lap 6, 2017
Įrašė: Audrius

Šių metų Europos moterų greitųjų ir žaibo šachmatų čempionate Monake dalyvavo Dalia Jaškūnienė, Areta ir Augustė Jaškūnaitės.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Lie 30, 2017
Įrašė: Audrius

Iš Palangoje vykusios vaikų vasaros poilsio stovyklos jaunieji rajono šachmatininkai grįžo ne tik pailsėję, pasisėmę patirties tarptautinėse varžybose, bet ir su nugalėtojų laurais.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Geg 8, 2017
Įrašė: Audrius

Matant mūsų regiono šachmatininkų gausą ir pajėgumą, norą žaisti, kilo mintis surengti alternatyvų turnyrą Lietuvos šachmatų lygai, kurioje varžosi geriausi šalies didmeistriai. Ne visada galėdami vykti į Vilnių ar Panevėžį, o kartais – net į Biržus, surengėme savo turnyrą – Sūduvos šachmatų lygą.

Puslapis 1 iš 3  > >>

Bal 28, 2017
Įrašė: Audrius

Pirmą kartą Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ apdovanojo geriausius jaunuosius rajono šachmatininkus. Išskirtiniai diplomai įteikti dešimčiai sportininkų.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>