Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.GENS UNA SUMUSSkelbimai

Kov 22, 2017

Kovos prie juodai baltos lentos


Kovo 21 dieną Virbalio pagrindinės mokyklos mokiniai turėjo proga išbandyti vienas kito ir savo jėgas prie juodai baltos – šachmatų – lentos.

 

 

Įrašė: Audrius

Mokyklos šachmatų pirmenybes mokiniams organizavo ir joms teisėjavo Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ narys Audrius Balanda. Pirmenybėse panoro dalyvauti 26 mokiniai. Pradinukų tarpe stipriausi buvo ir medalius laimėjo: Matas Varžukas (III vieta berniukų tarpe), Gustis Demeškevičius (II vieta berniukų tarpe), Emilis Rakauskas (I vieta berniukų tarpe), Fausta Stepanovaitė (III vieta mergaičių tarpe), Rugilė Murauskaitė (II vieta mergaičių tarpe), Austėja Murauskaitė (I vieta mergaičių tarpe). Vyresnieji stipriausieji: Steponas Bruožys (III vieta berniukų tarpe), Arnas Stasiulionis (II vieta berniukų tarpe), Dominykas Kalvaitis (I vieta berniukų tarpe). Vyresnių mergaičių kategorijoje vienintelė ir pati stipriausia tapo Viktorija Devokaitytė (I vieta).

O iš visų mokinių geriausiai šachmatais žaidžia, nugalėtojų nugalėtojais tapo ir po taurę laimėjo: Austėja Murauskaitė (I vieta mergaičių tarpe) ir Emilis Rakauskas (I vieta berniukų tarpe).

Giedrė Ožalienė

 

Straipsniai

Spa 18, 2018
Įrašė: Audrius

UAB „Art Glacio“ ir Vilkaviškio rajono savivaldybės remiamos šachmatų varžybos jau tampa tradiciniu renginiu ir pritraukia vis daugiau dalyviu.

 

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Rgs 16, 2018
Įrašė: Audrius

Nors tikriems šachmatų mėgėjams sezonas nebuvo nutrūkęs per visą vasarą, tačiau pastaruoju metu varžybų vis tiek padaugėjo. Suprantama. Vieniems tai – sugrįžimas po vasaros atostogų, kitiems – noras parodyti, kad jų žaidimo lygis pagerėjo.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Lie 16, 2018
Įrašė: Audrius

Jaunieji Vilkaviškio rajono šachmatininkai dalyvavo stovykloje Palangoje, kur ne tik suko galvą, kaip nugalėti varžovus prie šachmatų lentų, bet ir mokėsi sveikos gyvensenos pagrindų.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Geg 24, 2018
Įrašė: Audrius

Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje įvyko jau tradiciniu tapęs respublikinis vaikų šachmatų turnyras „Suvalkijos pavasaris 2018“.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>