Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.GENS UNA SUMUS
Šachmatai nepanašūs į tikrą gyvenimą... šachmatai turi taisykles!

Skelbimai

Grd 20, 2016

Kybartų užkardos turnyras 2016


VSAT Pagėgių rinktinės Kybartų užkardoje buvo organizuotas šachmatų turnyras. Turnyre dalyvavo moksleiviai iš Vilkaviškio, Kybartų, Alvito, Virbalio ir Marijampolės mokyklų bei gimnazijų.

 

 

Įrašė: Audrius

Renginio metu moksleiviai ne tik žaidė šachmatais, bet buvo supažindinti su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pagrindinėmis funkcijomis, veikla, pasieniečio kvalifikacijos įgijimo galimybėmis, Kybartų užkardos veikla.

Jaunimui  buvo pateikta informacija apie tarnybą Kybartų užkardoje, buvo priminta ir apie pasienio teisinio režimo taisyklių reikalavimus. Moksleiviai taip pat buvo supažindinti su rinktinės ir užkardos darbu, kovojant su kontrabandos gabenimu, buvo akcentuojama apie neigiamas kontrabandos gabenimo pasekmes.

Turnyras vyko  atkakliai ir be kompromisų.

Pirmąją vietą B grupėje (jaunesnių moksleivių) laimėjo Austėja Strakalaitė iš Kybartų, antrąją – Arnas Bikauskas iš Alvito, trečiąją – Nojus Botyrius iš Marijampolės. A grupėje (vyresniųjų moksleivių ir pasieniečių) geriausiai pasirodė vilkaviškiečiai Augustė Jaškūnaitė, antras liko Lukas Smolenskas, trečias – Povilas Dadurka.

Geriausiai iš pasieniečių pasirodė Darius Vasiliauskas, kuris nuo prizininkų atsiliko tik pagal papildomus kriterijus. Turnyro prizininkus abiejose grupėse, Kybartų užkardos vadas  Rimantas Kundreckas, apdovanojo  medaliais.

Kybartų užkardos inf. ir nuotraukos

 

Naujienos

Lap 6, 2017
Įrašė: Audrius

Šių metų Europos moterų greitųjų ir žaibo šachmatų čempionate Monake dalyvavo Dalia Jaškūnienė, Areta ir Augustė Jaškūnaitės.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Lie 30, 2017
Įrašė: Audrius

Iš Palangoje vykusios vaikų vasaros poilsio stovyklos jaunieji rajono šachmatininkai grįžo ne tik pailsėję, pasisėmę patirties tarptautinėse varžybose, bet ir su nugalėtojų laurais.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Geg 8, 2017
Įrašė: Audrius

Matant mūsų regiono šachmatininkų gausą ir pajėgumą, norą žaisti, kilo mintis surengti alternatyvų turnyrą Lietuvos šachmatų lygai, kurioje varžosi geriausi šalies didmeistriai. Ne visada galėdami vykti į Vilnių ar Panevėžį, o kartais – net į Biržus, surengėme savo turnyrą – Sūduvos šachmatų lygą.

Puslapis 1 iš 3  > >>

Bal 28, 2017
Įrašė: Audrius

Pirmą kartą Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ apdovanojo geriausius jaunuosius rajono šachmatininkus. Išskirtiniai diplomai įteikti dešimčiai sportininkų.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>