Laikas yra tai, ką rodo laikrodis.GENS UNA SUMUSDėkojame už Jūsų gerumą ir bendradarbiavimą.

Skelbimai

Grd 20, 2016

Kybartų užkardos turnyras 2016


VSAT Pagėgių rinktinės Kybartų užkardoje buvo organizuotas šachmatų turnyras. Turnyre dalyvavo moksleiviai iš Vilkaviškio, Kybartų, Alvito, Virbalio ir Marijampolės mokyklų bei gimnazijų.

 

 

Įrašė: Audrius

Renginio metu moksleiviai ne tik žaidė šachmatais, bet buvo supažindinti su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pagrindinėmis funkcijomis, veikla, pasieniečio kvalifikacijos įgijimo galimybėmis, Kybartų užkardos veikla.

Jaunimui  buvo pateikta informacija apie tarnybą Kybartų užkardoje, buvo priminta ir apie pasienio teisinio režimo taisyklių reikalavimus. Moksleiviai taip pat buvo supažindinti su rinktinės ir užkardos darbu, kovojant su kontrabandos gabenimu, buvo akcentuojama apie neigiamas kontrabandos gabenimo pasekmes.

Turnyras vyko  atkakliai ir be kompromisų.

Pirmąją vietą B grupėje (jaunesnių moksleivių) laimėjo Austėja Strakalaitė iš Kybartų, antrąją – Arnas Bikauskas iš Alvito, trečiąją – Nojus Botyrius iš Marijampolės. A grupėje (vyresniųjų moksleivių ir pasieniečių) geriausiai pasirodė vilkaviškiečiai Augustė Jaškūnaitė, antras liko Lukas Smolenskas, trečias – Povilas Dadurka.

Geriausiai iš pasieniečių pasirodė Darius Vasiliauskas, kuris nuo prizininkų atsiliko tik pagal papildomus kriterijus. Turnyro prizininkus abiejose grupėse, Kybartų užkardos vadas  Rimantas Kundreckas, apdovanojo  medaliais.

Kybartų užkardos inf. ir nuotraukos

 

Straipsniai

Kov 5, 2018
Įrašė: Audrius

Vasario 4 dieną Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje įvyko Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ organizuojamas šventinės Vilkaviškio rajono savivaldybės greitųjų šachmatų pirmenybės Savivaldybės mero taurei laimėti, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio paminėjimui.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Grd 16, 2017
Įrašė: Audrius

Alvito pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos šachmatų mokyklos Vilkaviškio rajono antrokų varžybos.

 

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Lap 30, 2017
Įrašė: Audrius

Populiarinant šachmatų žaidimą ir siekiant išaiškinti geriausius rajono savivaldybės šachmatininkus, Vilkaviškyje vyko atviros standartinių šachmatų pirmenybės rajono mero taurei laimėti.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Lap 6, 2017
Įrašė: Audrius

Šių metų Europos moterų greitųjų ir žaibo šachmatų čempionate Monake dalyvavo Dalia Jaškūnienė, Areta ir Augustė Jaškūnaitės.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>