Didžiausias ginklas šachmatuose turėti sekantį ėjimą!

Skelbimai

Lap 18, 2016

Rajono mero taurė iškeliavo į Marijampolę

Šių metų lapkričio 4-6 d. Vilkaviškio kultūros centre įvyko pirmosios atviros Vilkaviškio standartinių šachmatų pirmenybės rajono mero taurei laimėti.

Įrašė: Audrius

Varžybose dalyvavo nemažas būrys šachmatininkų iš Vilkaviškio, Marijampolės, Kauno,  Kazlų Rūdos.  Dalyviai žaidė 5 ratus šveicariška sistema. Varžybos buvo registruotos FIDE reitingo pokyčiui apskaičiuoti.
Šių varžybų nugalėtoju tapo ir rajono mero taurę iškovojo patyręs šachmatininkas iš Marijampolės Algimantas Arulis.  Antrąją vietą iškovojo marijampolietis moksleivis Džiugas Mockus. Moksleivė  iš Kauno Barbora Mačiulaitytė, surinkusi tiek pat taškų kaip ir antros vietos laimėtojas, bet dėl prastesnių papildomų rodiklių turėjo tenkintis trečiąja vieta. Papildomose kategorijose nugalėtojais tapo: moterų, merginų – Barbora Mačiulaitytė (Kaunas), veteranų S50 – Algimantas Arulis (Marijampolė), senjorų S65 – Raimondas Žemaitis (Kazlų Rūda), vaikų U18 – Rokas Pauža  (Vilkaviškis), vaikų U14 – Džiugas Mockus (Marijampolė), vaikų U10 – Aidas Vasiliauskas (Marijampolė).

Vilkaviškiečių tarpe nugalėtoja tapo keturiolikmetė sporto mokyklos auklėtinė Augustė Jaškūnaitė. Antrąja vieta, surinkęs tiek pat taškų kaip ir nugalėtoja, prastesnių papildomų rodiklių dėka turėjo tenkintis atkakliausias turnyro dalyvis – Gintautas Janulaitis. Trečiąją vietą iškovojo taip pat keturiolikmetis sporto mokyklos auklėtinis –  Povilas Dadurka. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, bei savivaldybės įsteigtais prizais. Augustė Jaškūnaitė buvo apdovanota rėmėjų įsteigtu prizu už didžiausią progresą turnyro metu. Šio turnyro metu ji surinko 95 reitingo taškus.
Papildomose kategorijose vilkaviškiečių tarpe prizininkais tapo: moterų, merginų – Augustė Jaškūnaitė, veteranų S50 – Gintautas Janulaitis, senjorų S65 – Vytautas Miknevičius, vaikų U18 – Rokas Pauža, Paulius Ulevičius ir Laurynas Mickevičius, vaikų U14 – Augustė Jaškūnaitė, Povilas Dadurka ir Austėja Strakalaitė, vaikų U10 – Martynas Paškauskas.