Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUSVilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ dėkoja savo rėmėjams: rajono Savivaldybei, UAB „Santakos laikraštis“, ŽŪK „Senoji kryžkelė“, UAB „Lugvita“, UAB „Art Glacio“ bei Gintaro Urbšio IĮ. Taip pat partneriams – Vilkaviškio kultūros centrui, Vaikų ir jaunimo centrui, rajono Sporto mokyklai, Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui, „UAB „Teivida“ bei VšĮ „Požiūro taškas“ steigėjai Kristinai Sinkevičienei. Taip pat visiems, kurie parėmė klubą, pravesdami 2 proc.

Skelbimai

Geg 25, 2014

Vilkaviškio sporto mokyklos 50-mečio greitųjų šachmatų pirmenybės


Gegužės 25 dieną įvyko Vilkaviškio rajono sporto mokyklos 50-mečio garbei surengtos greitųjų šachmatų varžybos. Populiarindami šį žaidimą rajono moksleivių ir gyventojų tarpe kvietėme dalyvauti ir kaimyninių rajonų šachmatininkus. Atvyko žaidėjai iš Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Prienų. Visą dieną trukusiose varžybose buvo išaiškinti geriausi greitai žaidžiantys šachmatininkai.
Viso dalyvavo 32 žaidėjai.

Įrašė: Audrius

 

Pirmąją vietą, taurę ir medalį iškovojo jau daug patirties įvairiose varžybose įgijusi „Aušros“ gimnazijos dešimtos klasės moksleivė Areta Jaškūnaitė. Antroji vieta ir atitinkamo laipsnio medalis atiteko Gintautui Kalvaičiui, o trečios vietos medaliu tenkinosi aštuntos klasės moksleivis Albertas Janulaitis. Visi lyderiai iš Vilkaviškio ir surinko atitinkamai 7, 6,5 ir 6 taškus iš 9 galimų.

Vilkaviškio rajono sporto mokyklos dėka šioms varžyboms buvo skirta daugiau apdovanojimų. Medaliais ir diplomais apdovanoti: 1-2 klasių grupėje Benediktas Vilkys iš Marijampolės; 3-4 kl. gr. Smolenskas Lukas iš Vilkaviškio; 5-6 kl. gr. Ulevičius Paulius iš Giedrių. Antros vietos diplomais apdovanoti 1-2 kl. gr. Sankauskas Deimantas (Vilkaviškis), 3-4 kl. gr. Aušiuraitis Gustas ir 5-6 kl.gr. Mickevičius Laurynas (abu iš Kybartų). Trečios vietos diplomai įteikti Jaškūnui Aisčiui (1-2 kl., Giedriai), Valentai Henrikui (3-4 kl., Kybartai), Jaškūnaitei Augustei (5-6 kl., Giedriai).

Paskatinamaisiais diplomais pagerbtos trys jauniausios varžybų dalyvės Pangonytė Urtė, Kanclerytė Vesta ir Mačiulaitytė Gabija.

Vyrų grupėje nepralenkiamas (9 taškai iš tiek pat galimų) buvo Vilkaviškio rajono sporto mokyklos treneris Rolandas Martinkus iš Marijampolės. Moterų grupėje, surinkusi pusę visų galimų taškų, iškovojo Dalia Jaškūnienė. Senjorų nugalėtoju (6,5 taško) tapo Kazlų Rūdos gyventojas Raimondas Žemaitis.

Martinkus R., Jaškūnaitė Areta, Kalvaitis G., Žemaitis R., Janulaitis A. Grinius Viktoras iškovojo teisę  dalyvauti Rajono Super Taurės turnyre.

Stasys Kružinauskas

Straipsniai

Vas 12, 2020
Įrašė: Dalia

Pastaruoju metu Vilkaviškio šachmatų klube „Širvinta“ įvyko daug pokyčių: ilgametį jo pirmininką Stasį Kružinauską pakeitė didelė šachmatų entuziastė Dalia Jaškūnienė, dar daugiau dėmesio imta skirti jaunimo ugdymui, išaugo ir klubo narių organizuojamų turnyrų skaičius.

Puslapis 1 iš 4  > >>

Vas 1, 2020
Įrašė: Dalia

Sausio 19 dieną Jonavos Kūno kultūros ir sporto centre vyko greitųjų šachmatų varžybos, skirtos nusipelniusio trenerio R. Banaičio atminimui.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>

Sau 23, 2020
Įrašė: Dalia

Sausio 11-12 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vyko vaikų standartinių šachmatų varžybos TOP12. Jose dalyvavo 56 jaunieji šachmatininkai iš Vilkaviškio, Marijampolės, Kauno, Šiaulių, Vilniaus, Tauragės, Alytaus.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>

Sau 21, 2020
Įrašė: Dalia

Sausio 4-6 dieną vyko Druskininkų šachmatų kongresas 2020. Jame dalyvavo ir šeši vilkaviškiečiai: Augustė Ovčininkova, Laura Maurutytė, Deimantas Bagdzevičius, Arnas Bikauskas, Aistis Jaškūnas ir Albertas Janulaitis.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>