Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUSBlogų ėjimų lentoje daug, laukia kada bus padaryti !!!

Skelbimai

Geg 25, 2014

Vilkaviškio sporto mokyklos 50-mečio greitųjų šachmatų pirmenybės


Gegužės 25 dieną įvyko Vilkaviškio rajono sporto mokyklos 50-mečio garbei surengtos greitųjų šachmatų varžybos. Populiarindami šį žaidimą rajono moksleivių ir gyventojų tarpe kvietėme dalyvauti ir kaimyninių rajonų šachmatininkus. Atvyko žaidėjai iš Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Prienų. Visą dieną trukusiose varžybose buvo išaiškinti geriausi greitai žaidžiantys šachmatininkai.
Viso dalyvavo 32 žaidėjai.

Įrašė: Audrius

 

Pirmąją vietą, taurę ir medalį iškovojo jau daug patirties įvairiose varžybose įgijusi „Aušros“ gimnazijos dešimtos klasės moksleivė Areta Jaškūnaitė. Antroji vieta ir atitinkamo laipsnio medalis atiteko Gintautui Kalvaičiui, o trečios vietos medaliu tenkinosi aštuntos klasės moksleivis Albertas Janulaitis. Visi lyderiai iš Vilkaviškio ir surinko atitinkamai 7, 6,5 ir 6 taškus iš 9 galimų.

Vilkaviškio rajono sporto mokyklos dėka šioms varžyboms buvo skirta daugiau apdovanojimų. Medaliais ir diplomais apdovanoti: 1-2 klasių grupėje Benediktas Vilkys iš Marijampolės; 3-4 kl. gr. Smolenskas Lukas iš Vilkaviškio; 5-6 kl. gr. Ulevičius Paulius iš Giedrių. Antros vietos diplomais apdovanoti 1-2 kl. gr. Sankauskas Deimantas (Vilkaviškis), 3-4 kl. gr. Aušiuraitis Gustas ir 5-6 kl.gr. Mickevičius Laurynas (abu iš Kybartų). Trečios vietos diplomai įteikti Jaškūnui Aisčiui (1-2 kl., Giedriai), Valentai Henrikui (3-4 kl., Kybartai), Jaškūnaitei Augustei (5-6 kl., Giedriai).

Paskatinamaisiais diplomais pagerbtos trys jauniausios varžybų dalyvės Pangonytė Urtė, Kanclerytė Vesta ir Mačiulaitytė Gabija.

Vyrų grupėje nepralenkiamas (9 taškai iš tiek pat galimų) buvo Vilkaviškio rajono sporto mokyklos treneris Rolandas Martinkus iš Marijampolės. Moterų grupėje, surinkusi pusę visų galimų taškų, iškovojo Dalia Jaškūnienė. Senjorų nugalėtoju (6,5 taško) tapo Kazlų Rūdos gyventojas Raimondas Žemaitis.

Martinkus R., Jaškūnaitė Areta, Kalvaitis G., Žemaitis R., Janulaitis A. Grinius Viktoras iškovojo teisę  dalyvauti Rajono Super Taurės turnyre.

Stasys Kružinauskas

Straipsniai

Rgp 2, 2021
Įrašė: Dalia

Tarptautinė šachmatų diena buvo paminėta ir Vilkaviškyje. Šia proga įvyko greitųjų šachmatų turnyras, skirtas Vilkaviškio seniūno taurei laimėti.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Lie 18, 2021
Įrašė: Dalia

Liepos pradžioje Būdviečių kaimo sodyboje vyko Vilkaviškio šachmatų klubo "Širvinta" šachmatininkų, jų šeimų ir draugų stovykla.

 

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Sau 5, 2021
Įrašė: Dalia

Spalvingas kalėdinių eglučių sambūris Vilkaviškio centre šiemet jau trečią kartą pradžiugino žmonių širdis ir akis. Jo kūrėjai buvo įvertinti virtualiame Savivaldybės administracijos organizuotame renginyje.

 

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Grd 20, 2020
Įrašė: Dalia

Praėjusią savaitę Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ paminėjo 25-erių metų sukaktį. Vienu metu atrodė, kad Kęstučio Dambravos įkurtam klubui nelemta toliau gyvuoti, tačiau maždaug prieš dešimtmetį kelių entuziastų dėka „Širvinta“ vėl ėmė burti šios sporto šakos atstovus.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>