Didžiausias ginklas šachmatuose turėti sekantį ėjimą!

Archyvas

Geg 8, 2012

Jaunieji šachmatininkai

Vilkaviškio kultūros centre įvyko vaikų šachmatų turnyras „Suvalkijos pavasaris 2012“.
Įrašė: sirvinta

Šis turnyras sukvietė net 59 jaunuosius sportininkus ne tik iš Vilkaviškio rajono, bet ir iš Kauno, Šiaulių, Alytaus bei Marijampolės. Po įspūdingo varžybų atidarymo, kuriame pasirodymą surengė jaunosios Vilkaviškio balerinos, vadovaujamos Margaritos Kurkčijanc-Kurtinaitienės, dalyviai buvo pakviesti prie šachmatų lentų. Sportininkai varžėsi 7 ratų sistema, trijose amžiaus grupėse.
Ikimokyklinio amžiaus berniukų grupėje nugalėjo vilkaviškietis Aistis Jaškūnas, o antroje vietoje liko dar vienas mūsų kraštietis Deimantas Sankauskas. Šioje amžiaus grupėje iš vilkaviškiečių mergaičių stipriausia buvo Viktorija Ulevičiūtė – ji iškovojo sidabro medalį.
1–2 klasių mergaičių grupėje triumfavo Agnė Žitkauskaitė. Kitoms vilkaviškietėms nepavyko užlipti ant nugalėtojų pakylos: Paulina Balandaitė liko penktoje, o Viltė Šerpenskaitė – šeštoje vietoje. Berniukams šioje amžiaus grupėje medalių iškovoti nepavyko. Geriausiai iš mūsų rajono sportininkų pasirodė ir penktąją vietą užėmė Benas Laskevičius.
3–4 klasių grupėje berniukams sekėsi šiek tiek geriau: Paulius Ulevičius iškovojo bronzos medalį, o kybartiečiams Rokui Paužai bei Laurynui Mickevičiui nedaug pritrūko iki nugalėtojų pakylos. Mergaičių grupėje mūsų rajono sportininkė Augustė Jaškūnaitė iškovojo pirmąją vietą, o antrą ir trečią vietas užėmė kybartietės Paulina Karsokaitė ir Viktorija Pečiulevičiūtė.

Nugalėtojams ir prizininkams apdovanojimus įsteigė Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ bei rajono sporto mokykla.