Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUSDėl Lietuvoje susiklosčiusios ypatingos situacijos (COVID-19), renginiai perkeliami !!!

Skelbimai

Geg 24, 2020

Geriausi šachmatininkai paaiškėjo internetu.


Nors dėl koronaviruso pandemijos paralyžiuotas beveik visas sporto pasaulis, tačiau pasitaiko ir išimčių. Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ iniciatyva surengtos atvirosios rajono savivaldybės žaibo šachmatų pirmenybės internetu.

 

Įrašė: Audrius

Įdomu tai, kad vilkaviškiečių organizuotos varžybos buvo vos trečiasis oficialus čempionatas pasaulyje, surengtas pandemijos laikotarpiu. Kiek anksčiau įvyko Egipto ir Lietuvos pirmenybės internetu.

Mūsiškių organizuotose varžybose dalyvavo 47 žaidėjai iš visos Lietuvos. Kiekvienas iš jų sužaidė po 9 partijas. Šachmatininkai vienam ėjimui atlikti turėjo 3 minutes, o už kiekvieną ėjimą buvo pridedamos papildomos dvi sekundės.

Šiose varžybose nebuvo oficialaus startinio mokesčio, tačiau visi dalyviai buvo raginami paremti Vilkaviškio rajono savivaldybės medikus, kovojančius su koronavirusu.

Nepaisant to, kad šachmatininkai tarpusavyje kovojo internetu, azarto ir įtampos netrūko.

Nugalėtojo taurę iškovojo Kipras Eigminas iš Vilniaus. Antrąją vietą pelnė moksleivis iš Kėdainių Gustas Morkūnas, trečiąją – Donatas Kišonas iš Radviliškio. Marijampolietis Rolandas Martinkus, treniruojantis jaunuosius vilkaviškiečius, surinkęs tiek pat taškų laimėjo pagrindinį prizą vyresnių nei 50 metų amžiaus sportininkų grupėje. Vilkaviškietė Dalia Jaškūnienė nepralenkiama buvo tarp moterų.Jaunimo iki 18 metų grupėje nugalėtojais tapo kėdainiškis Gustas Morkūnas, Daniel Šer iš Šiaulių bei marijampolietis Augustas Vaškevičius.

Vilkaviškiečių įskaitoje nugalėjo Simas Melnikas, antrąją vietą užėmė Stasys Kružinauskas, trečiąją – Povilas Dadurka.

S. Kružinauskas buvo nepralenkiamas ir tarp vilkaviškiečių, kurie yra vyresni nei 50 metų. Tarp mūsų rajono moterų nugalėjo D. Jaškūnienė, o jaunimo iki 18 metų amžiaus grupėje prizininkais tapo P. Dadurka, Arnas Bikauskas ir Aistis Jaškūnas.

Visiems nugalėtojams bei prizininkams laimėjimai bus išsiųsti paštu.

„Nors varžybos vyko internetu, galime garantuoti, kad visi rezultatai – teisingi. Dalis dalyvių buvo patikrinti specialia „Anti-cheat“ sistema, padedančia nustatyti nesąžiningus žaidėjus. Ši sistema jokių galimų pažeidimų neaptiko. Manome, kad šios varžybos visiškai pasiteisino. Jei masiniai sporto renginiai bus ir toliau draudžiami, kitus savo čempionatus taip pat organizuosime internetu“, – teigė šachmatų klubo „Širvinta“ vadovė D. Jaškūnienė.


„Santakos“ inf.

 

Straipsniai

Sau 5, 2021
Įrašė: Dalia

Spalvingas kalėdinių eglučių sambūris Vilkaviškio centre šiemet jau trečią kartą pradžiugino žmonių širdis ir akis. Jo kūrėjai buvo įvertinti virtualiame Savivaldybės administracijos organizuotame renginyje.

 

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Grd 20, 2020
Įrašė: Dalia

Praėjusią savaitę Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ paminėjo 25-erių metų sukaktį. Vienu metu atrodė, kad Kęstučio Dambravos įkurtam klubui nelemta toliau gyvuoti, tačiau maždaug prieš dešimtmetį kelių entuziastų dėka „Širvinta“ vėl ėmė burti šios sporto šakos atstovus.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Lap 26, 2020
Įrašė: Dalia

Koronavirusas griauna daugelio sportininkų planus. Tarp jų – ir šachmatininkų. Pastarieji nuo įprasto žaidimo jau perėjo prie nuotolinių kovų internete.

 

 

Puslapis 1 iš 2  > >>

Spa 29, 2020
Įrašė: Dalia

Vilkaviškio šachmatininkai toliau aktyviai dalyvauja įvairiose varžybose, vykstančiose tiek mūsų rajone, tiek kituose Lietuvos miestuose.

 

Puslapis 1 iš 2  > >>