Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUS











Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ dėkoja savo rėmėjams: rajono Savivaldybei, UAB „Santakos laikraštis“, ŽŪK „Senoji kryžkelė“, UAB „Lugvita“, UAB „Art Glacio“ bei Gintaro Urbšio IĮ. Taip pat partneriams – Vilkaviškio kultūros centrui, Vaikų ir jaunimo centrui, rajono Sporto mokyklai, Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui, „UAB „Teivida“ bei VšĮ „Požiūro taškas“ steigėjai Kristinai Sinkevičienei. Taip pat visiems, kurie parėmė klubą, pravesdami 2 proc.

Skelbimai

Vas 23, 2020

Paaiškėjo geriausi jaunieji šachmatininkai.


Įvyko pirmosios Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų greitųjų šachmatų pirmenybės.

 

 

Įrašė: Dalia

Vasario 5 dieną Vilkaviškio VJC vyko pirmosios savivaldybės švietimo įstaigų greitųjų šachmatų pirmenybės.Varžybose dalyvavo 58 moksleiviai iš 11 švietimo įstaigų: Vilkaviškio pradinės mokyklos, Alvito mokyklos-daugiafunkcinio centro, S.Nėries, Virbalio, Sūdavos ir Pajevonio pagrindinių mokyklų, Vilkaviškio Ąžuolo ir Kybartų Saulės progimnazijų, Vilkaviškio Aušros, Pilviškių Santakos ir Gražiškių gimnazijų.

Turnyro nugalėtojo taurę iškovojo Vilkaviškio Aušros gimnazijos moksleivis Martynas Ignatavičius, surinkęs 7 taškus iš 7, o mergaičių taurę - Vilkaviškio pradinės mokyklos moksleivė Augustė Ovčinikova.

Atskirose kategorijose medalius išsidalino visas būrys moksleivių: I vieta -  Liogys Dovydas (Vilkaviškio prad.m.), II vieta - Kriščiūnas Adas (Pilviškių Santakos gimn.) ir III vieta - Narušis Tautvydas (Vilkaviškio Ąžuolo prog.) 1-2 klasių kategorijoje,  I vieta - Ovčinikova Augustė (Vilkaviškio prad.m.), II vieta - Maurutytė Laura (Vilkaviškio prad.m.) ir III vieta - Bagdzevičius Deimantas  (Pilviškių Santakos gimn.) 3-4 klasių kategorijoje, I vieta - Paškauskas Martynas (S.Nėries pagr.m.), II vieta - Zdancevičius Danas (S.Nėries pagr.m.) ir III vieta - Murauskaitė Rugilė (Virbalio pagr.m.) 5-6 klasių kategorijoje, I vieta - Bikauskas Arnas (Alvito MDC), II vieta - Jaškūnas Aistis (S.Nėries pagr.m.), III vieta - Pauža Mykolas (Kybartų Saulės prog.) 7-8 klasių kategorijoje.

Gimnazijų I-II klasių kategorijoje: I vieta - Ignatavičius Martynas (Vilkaviškio Aušros gimn.), II vieta - Šiupšinskaitė Romantė (Gražiškių gimn.) ir III vieta -  Šmigelskas Karolis (Gražiškių gimn.), III - IV klasių kategorijoje: I vieta - Glazeris Linas (Pilviškių Santakos gimn.) ir II vieta - Plycneris Tadas (Gražiškių gimn.).

 

Straipsniai

Kov 2, 2020
Įrašė: Dalia

Vasario 1 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų šachmatų žaidynės, kuriose varžėsi stipriausios savivaldybių švietimo įstaigų šachmatininkų komandos.

 

Puslapis 1 iš 5  > >>

Vas 23, 2020
Įrašė: Dalia

Įvyko pirmosios Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų greitųjų šachmatų pirmenybės.

 

 

Puslapis 1 iš 5  > >>

Vas 12, 2020
Įrašė: Dalia

Pastaruoju metu Vilkaviškio šachmatų klube „Širvinta“ įvyko daug pokyčių: ilgametį jo pirmininką Stasį Kružinauską pakeitė didelė šachmatų entuziastė Dalia Jaškūnienė, dar daugiau dėmesio imta skirti jaunimo ugdymui, išaugo ir klubo narių organizuojamų turnyrų skaičius.

Puslapis 1 iš 5  > >>

Vas 1, 2020
Įrašė: Dalia

Sausio 19 dieną Jonavos Kūno kultūros ir sporto centre vyko greitųjų šachmatų varžybos, skirtos nusipelniusio trenerio R. Banaičio atminimui.

 

Puslapis 1 iš 5  > >>