Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUSVilkaviškio šachmatų klubui Širvinta - 25-eri.

Skelbimai

Vas 1, 2020

Šachmatų turnyras Jonavoje


Sausio 19 dieną Jonavos Kūno kultūros ir sporto centre vyko greitųjų šachmatų varžybos, skirtos nusipelniusio trenerio R. Banaičio atminimui.

 

Įrašė: Dalia

Tai vidurio Lietuvos renginys, kuriame jėgas išmėgino apie 250 šachmatininkų.

Jame dalyvavo ir keturi vilkaviškiečiai: Augustė Ovčininkova, Laura Maurutytė, Deimantas Bagdzevičius ir Albertas Janulaitis. Suaugusiųjų turnyre vilkaviškietis A. Janulaitis surinko 6 taškus iš 9 ir reitingą kėlė net 53 taškais. O vaikų šachmatų turnyras vėl buvo labai sėkmingas mergaitėms.

Laura surinko 6 iš 9 ir iškovojo aukso medalį dešimtmečių mergaičių grupėje, o Augustė, surinkusi tiek pat taškų, iškovojo sidabro medalį ir pakėlė reitingą 15 taškų.

 

Daugiau informacijos apie turnyro rezultatus.

 

Straipsniai

Rgp 10, 2020
Įrašė: Dalia

Vilkaviškyje paminėta Tarptautinė šachmatų diena. Šia proga įvyko greitųjų šachmatų turnyras, skirtas Vilkaviškio seniūno taurei laimėti.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>

Geg 24, 2020
Įrašė: Audrius

Nors dėl koronaviruso pandemijos paralyžiuotas beveik visas sporto pasaulis, tačiau pasitaiko ir išimčių. Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ iniciatyva surengtos atvirosios rajono savivaldybės žaibo šachmatų pirmenybės internetu.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>

Kov 21, 2020
Įrašė: Dalia

Vilkaviškio kultūros centre įvyko pirmasis Supermėgėjų greitųjų šachmatų turnyras. Į jį buvo kviečiami tie, kurie kadaise žaidė ir galbūt dabar žaidžia šį žaidimą prie kompiuterio namuose, bet nedalyvauja oficialiose varžybose.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>

Kov 2, 2020
Įrašė: Dalia

Vasario 1 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų šachmatų žaidynės, kuriose varžėsi stipriausios savivaldybių švietimo įstaigų šachmatininkų komandos.

 

Puslapis 1 iš 4  > >>