Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUSLinksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų !!!

Skelbimai

Sau 21, 2020

Druskininkų šachmatų kongresas 2020


Sausio 4-6 dieną vyko Druskininkų šachmatų kongresas 2020. Jame dalyvavo ir šeši vilkaviškiečiai: Augustė Ovčininkova, Laura Maurutytė, Deimantas Bagdzevičius, Arnas Bikauskas, Aistis Jaškūnas ir Albertas Janulaitis.

 

Įrašė: Dalia

Žaibo turnyre geriausiai sekėsi Albertui ir Arnui, kurie surinko po 5 taškus iš 9, Aistis ir Deimantas - po 4,5, o Augustė - 3,5. Deimantas žaibo turnyre reitingą kėlė net 46 taškais. O greitųjų šachmatų turnyrai buvo labai sėkmingi mergaitėms.

Laura surinko 5,5 iš 9 ir iškovojo sidabro medalį dešimtmečių mergaičių grupėje. Augustė, surinkusi tiek pat taškų, užėmė aukštą ketvirtą vietą ir pakėlė reitingą 17 taškų.

 
Straipsniai

Sau 5, 2021
Įrašė: Dalia

Spalvingas kalėdinių eglučių sambūris Vilkaviškio centre šiemet jau trečią kartą pradžiugino žmonių širdis ir akis. Jo kūrėjai buvo įvertinti virtualiame Savivaldybės administracijos organizuotame renginyje.

 

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Grd 20, 2020
Įrašė: Dalia

Praėjusią savaitę Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta“ paminėjo 25-erių metų sukaktį. Vienu metu atrodė, kad Kęstučio Dambravos įkurtam klubui nelemta toliau gyvuoti, tačiau maždaug prieš dešimtmetį kelių entuziastų dėka „Širvinta“ vėl ėmė burti šios sporto šakos atstovus.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Lap 26, 2020
Įrašė: Dalia

Koronavirusas griauna daugelio sportininkų planus. Tarp jų – ir šachmatininkų. Pastarieji nuo įprasto žaidimo jau perėjo prie nuotolinių kovų internete.

 

 

Puslapis 1 iš 3  > >>

Spa 29, 2020
Įrašė: Dalia

Vilkaviškio šachmatininkai toliau aktyviai dalyvauja įvairiose varžybose, vykstančiose tiek mūsų rajone, tiek kituose Lietuvos miestuose.

 

Puslapis 1 iš 3  > >>