Dienos užduotys.

GENS UNA SUMUSDėkojame prisidėjus prie mūsų klubo rėmimo !!!

Skelbimai

Grd 31, 2019

Vaikų greitųjų šachmatų pirmenybės


Šių metų spalio - gruodžio mėnesiais šešiose Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo įstaigose vyko vaikų greitųjų šachmatų pirmenybės.

 

 

Įrašė: Dalia

Tai pirmosios tokios varžybos, kurias kartu su švietimo įstaigomis organizavo Vilkaviškio šachmatų klubas "Širvinta". Jos vyko Vilkaviškio r. Pilviškių "Santakos" ir Gražiškių gimnazijose, Vilkaviškio pradinėje mokykloje, Kybartų "Saulės" progimnazijoje, Vilkaviškio Salomėjos Nėries ir Virbalio pagrindinėse mokyklose. Renginiuose iš viso dalyvavo 162 moksleiviai.

Kiekvienoje švietimo įstaigoje vyko labai atkaklios kovos dėl dviejų pagrindinių pirmenybių nugalėtojo ir nugalėtojos taurių. Pilviškių "Santakos" gimnazijos nugalėtojais tapo Deimantas Bagdzevičius ir Beatričė Kriščiūnaitė, Gražiškių gimnazijos - Tadas Plycneris ir Romantė Šiupšiskaitė, Vilkaviškio pradinės mokyklos - Dovydas Liogys ir Vanesa Kundrotaitė (1-2 kl.), Gytis Saukaitis ir Augustė Ovčinikova (3-4 kl.), Kybartų "Saulės" progimnazijos - Mykolas Pauža ir Urtė Pangonytė, Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos - Aistis Jaškūnas ir Liepa Čibirkaitė, Virbalio pagrindinės mokyklos - Mantas Keselys ir Austėja Murauskaitė. Medaliais buvo apdovanoti ir įvairių amžiaus grupių prizininkai. Visiems dalyviams įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės.

Labai džiugu, kad tiek daug moksleivių dalyvavo šachmatų varžybose. Tikimės, kad jos taps tradicinėmis, kasmetinėmis visų rajono savivaldybės švietimo įstaigų pirmenybėmis.

 

Straipsniai

Geg 24, 2020
Įrašė: Audrius

Nors dėl koronaviruso pandemijos paralyžiuotas beveik visas sporto pasaulis, tačiau pasitaiko ir išimčių. Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ iniciatyva surengtos atvirosios rajono savivaldybės žaibo šachmatų pirmenybės internetu.

 

Puslapis 1 iš 5  > >>

Kov 21, 2020
Įrašė: Dalia

Vilkaviškio kultūros centre įvyko pirmasis Supermėgėjų greitųjų šachmatų turnyras. Į jį buvo kviečiami tie, kurie kadaise žaidė ir galbūt dabar žaidžia šį žaidimą prie kompiuterio namuose, bet nedalyvauja oficialiose varžybose.

 

Puslapis 1 iš 5  > >>

Kov 2, 2020
Įrašė: Dalia

Vasario 1 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų šachmatų žaidynės, kuriose varžėsi stipriausios savivaldybių švietimo įstaigų šachmatininkų komandos.

 

Puslapis 1 iš 5  > >>

Vas 23, 2020
Įrašė: Dalia

Įvyko pirmosios Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų greitųjų šachmatų pirmenybės.

 

 

Puslapis 1 iš 5  > >>